Reklama

#girlpower: 8 věcí, za které bychom se neměly minimálně do 30 nikdy stydět

Stop stresu, start zábavě!
Reklama
8607

1. Nemám dům!

V kolika letech byste musela začít vydělávat ne úplně malé částky abyste měla na koupi vlastní nemovitosti. I Carrie Bradshaw, Rachel Green a Hannah Horvath žily v nájmu.

2. Nemám chlapa.

No, babičce to vysvětlit zvládneme, mamka už snad ani nic nečeká a tetě to může být vcelku jedno. Láska přece nepodléhá rozkazům a očekáváním zvnějšku. Až to přijde, tak to přijde.

3. Včera večer jsem snědla půl pizzy!

Po příchodu z večírku je trochu nezdravého jídla prostě třeba. A kdo by si vyčítal party, na které poznal tolik skvělých nových lidí.

4. Vzala jsem si volno v práci jen tak.

Nemusíte počítat dny na dovolenou pro vás a vaše děti, nemusíte přemýšlet, jestli budete moct mít volno mezi svátky, jeden den dovolené jen tak? Proč ne?

Mohlo by vás zajímat: 17 důvodů, proč jsou single ladies ty nejšťastnější ženy široko daleko

5. Nejsem tak úspěšná, jako lidi okolo mě.

Nikdo se na vrchol úspěchu nedostal jen tak a srovnávat se s druhými obecně nemá smysl. Zkuste se spíš inspirovat a s lidmi ve vašem okolí si promluvte o jejich úspěších i prohrách.

6. Neviděla jsem ještě ani půlku světa.

Není si potřeba odškrtávat každý měsíc dva státy. Neberte cestování jako sport a užívejte si ho tehdy, kdy si k vám najde cestu samo. Zavolají vám přátelé a nabídnou vám cestu kolem světa? Jeďte! Chcete zůstat doma na gauči? Zůstaňte.

7. Neumím šetřit.

Až bude, co z peněz odkládat bokem, uděláte to. Pokud ale počítáte před výplatou každou korunu, nemusíte se přece užírat.

8. Strávila jsem celý víkend v posteli a nedělala nic.

NO A CO?!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama