Jak si užít dámskou jízdu na maximum? Máme návod!

Chystáte se na ladies party?
12021

Pak nezapomeňte na následující...

Zákaz mužů. Ano, musíme zmínit absenci pánů a hlavně bychom ji měly dodržet. Protože pokud se jedná o opravdovou dámskou jízdu - tak na té nemají páni kluci co dělat. Vyražte proto bez nich!

Vypnout telefony. Tenhle čas patří jen vám a vašim kamarádkám. Nenechte se proto rozptylovat zprávami nebo voláním od ostatních. To nejdůležitější - vaše kamarádky - máte po ruce a nic jiného teď není důležité.

A mimo rušení při party, se také vyhnete pozdějším zprávám, které byste chtěla rozesílat ve stavu, kdy už budete mít pár drinků v sobě a řekněme si na rovinu, že to určitě nechcete!

Držte se spolu. Žádné hurá akce a přebíhání z baru do baru. Hezky všechny společně ať se vám nestane, že některou ze svých kámošek ztratíte. Nezapomeňte, že všechny pohromadě jste nejsilnější.

Domluvte si znamení. Pokud se jedné z vás udělá špatně nebo zkrátka bude potřebovat "zmizet", mějte připravené znamení, které všechny pochopí. Stačí říct heslo a všechny automaticky zvednete kotvy.

Seznamování povoleno ale... To, že jste s venku s kamarádkami neznamená, že se nemůžete seznamovat. Seznamujte se ale rozhodně své kámošky neopouštějte. Číslo s tím fajn fešákem si vyměňte, klidně vás všechny může pozvat na drink ale určitě kvůli němu neopouštějte svůj dívčí gang!

sledujte nás na instagramu