#goodvibesonly: Naučte se být nezastavitelná!

Máte před sebou důležitý den? Stačí pár maličkostí a zvládnete všechno.
10338

1. Vstaňte brzy

Ano, ano, taky si rády přispíme a vyhřátou postel nechceme vyměnit za nic na světě. Ale když to zvládnete, litovat určitě nebudete, protože díky získanému času navíc budete vaše mysl zklidněná a vy si tak můžete v klidu promyslet, jak bude váš den vypadat. Kromě toho – věděla jste, že většina úspěšných lidí vstává okolo 5 hodiny ranní? 

2. Dejte si krátkou meditaci 

Ano, čtete správně. Pusťte si relaxační hudbu, pohodlně si sedněte (postel je zakázaná – hrozí usnutí), přikryjte se dekou a pokuste se nemyslet na nic. Soustřeďte se jen na svůj dech, svoje tělo a hudbu, která zaplavuje celou místnost… Je to těžké a nepůjde to hned, ale pozitivní účinky se dostaví okamžitě. 

3. Protáhněte se

Ať už se rozhodnete jít na desetiminutovou procházku, udělat pár angličáků nebo si dát dva “pozdravy slunci”, pro vaše tělo to bude mít neuvěřitelně příznivý vliv. Rozproudíte svůj tok krve, dokonale se proberete a o přívalu endorfinů poté ani nemluvíme. Ty se začnou vyplavovat i při malé pohybové aktivitě. 

4. Udělejte si smoothie

Hned ráno do sebe dostat pořádnou porci zdraví? Neexistuje lepší a rychlejší varianta než jsou smoothie drinky. Naše momentálně nejoblíbenější kombinace: banán, jahody, vodní meloun, hrst špenátu a oříšky. Mňam! Nový poznatek: čím méně sacharidů do sebe hned po ránu dostanete, tím více energie budete mít během dne. Takže jestli zvládnete vypít zeleninové smoothie, volte raději ty. 

A to je vše. Zdánlivé banality, které vás ale naboostojí a vy se budete divit, jak skvělý pocit budete mít sama ze sebe hned od rána. Tak začneme od zítra, ne?