Horoskop: Proč se cítíte nešťastná (i když máte život snů) podle znamení zvěrokruhu

Neštěstí ve štěstí? Známe to!
10262

Objektivně si nemáte na co stěžovat. Svět se vám už dlouho nehroutí, máte stabilní práci, jste spokojené ve vztahu, máte milující rodinu, máte kolem sebe skvělé kamarády, ani váš účet nezeje prázdnotou. Na první pohled jste dítětem štěstěny a stejně máte pocit, že je něco špatně! Nedokážete přesně pojmenovat, kde je problém, víte ale, že vás obklopuje na každém kroku a vy před ním nemůžete utéct. Nejste v tom samy. Díky hvězdám jsme ale na stopě řešení! 

Ryby (20. února – 20. března)

Na každém kroku vás provází stihomam, který vám naznačuje, že bez velkého dobrodružství a vzrušení na každém kroku, váš život nemá smysl. Nejdůležitější je uvědomit si, že i maličkosti dokáží mít dobrodružnou povahu. Záleží jen na úhlu pohledu.

Beran (21. března – 20. dubna)

Máte rády hlavní slovo ve všem. Možná ale právě zodpovědnost nad vším tím rozhodováním vám nedovolí uvolnit se a nechat se občas jen tak unášet okolnostmi.

Býk (21. dubna – 20. května)

Vaše posedlost kontrolou nad svým životem vás pomalu začíná omezovat. To, že máte rády řád, ještě neznamená, že podle stejných pravidel budou fungovat i vaši kolegové v práci, nebo ostatní členové rodiny. Nejvyšší čas nalézt rovnováhu mezi tím, co pod vaší kontrolu spadá, a co musíte nechat na jiných.

Blíženci (21. května – 21. června)

Pokud nejsou šťastní lidé kolem vás, máte pocit, že si pocit vlastního štěstí prostě nemůžete dovolit. Naučte se ale vystupovat víc samy za sebe a nebojte se přijmout to, že být happy jde prostě jen tak a žádné povolení okolí nepotřebujete.

Rak (22. června – 22. července)

Jste emocionální houba. Každý pocit, který máte, necháváte v sobě a na okolí možná i proto působíte jako ledová královna a současně i vrby, které se může se vším svěřit. Nějakou dobu to jde, pokud ale nechcete odstartovat sérii depresí, je nejvyšší čas pustit emoce ven. Duševní pohoda je pro vás správnou cestou ke štěstí.

Lev (23. července – 23. srpna)

Neštěstí ve vašem životě vychází z toho, že nevíte, jak naplnit svá vlastní očekávání. Zaujaly jste v životě pocit super ženy a teď svému odhodlání nejste schopny dostát. Nikdo ale na světě není od toho, aby zvládl všechno na světě a dovolit si nějaký ten fuck-up ještě nikdy nikomu neublížilo. Dokonalost neexistuje. Možná ve snu.

Panna (24. srpna – 23. září)

Jste přesvědčené, že musíte být pro druhé zpovědním kamenem. Lidé stojí fronty na vaše rady, protože působíte tak vyrovnaně a uvědoměle, že máte odpověď prostě na všechno. Pokud ale dovolíte okolí aby se o vás intenzivně opíralo v každé životní situaci, musíte počítat s tím, že i v se budete muset obratem o někoho opírat. Tak do toho!

Váhy (24. září – 23. října)

Slovo „ne“ nemáte ve slovníku a pro druhé byste se nejraději rozdaly, bez potřeby na někoho zapůsobit. Být neustále v provozu a makat na 300 % je pro vás přirozené, pokud ale nezačnete odpočívat a nenajdete si čas i samy na sebe, ukázkové vyhoření přijde dřív, než si dokážete představit.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Vysoký standard je stejně tak krásná, jako svazující věc. Je úžasné pozorovat vaše odhodlání, občas se ale musí přestat tlačit na pilu. Dopřejte si povolení k selhání. Nebojte se vstoupit do nových dveří a dopřejte si čerstvý vzduch, který vám přinesou nové výzvy.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Dopřejte si volnost. Není potřeba držet se jasně narýsované životní linky. Občas může malý pohyb bokem přinést potřebné osvěžení. Stačí si jen upřímně říct, co od života čekáte. Zvládnete se k takové otázce postavit čelem.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Váš život je jako jeden velký to-do list. Nikdy neuhnete z cesty a veškeré vaše konání musí mít jasné poselství a význam. Dělat věci jen tak?! Nikdy. Možná ale právě to je cesta, jak se konečně uvolnit a povolit si malý příděl štěstí. Ne všechno naše konání musí mít nějaký přesah.

Vodnář (21. ledna – 19. února)

Nepotlačujte plnění svých snů jen proto, že máte pocit, že neodpovídají očekávání druhých. Nechte se vést vlastními instinkty a pracujte tvrdě především na tom, v čem vidíte smysl vy, ne v čem ho vidí vaše okolí.

 

sledujte nás na instagramu