Reklama

Horoskop: Zjistěte, čím jste atraktivní podle znamení zvěrokruhu

Hvězdy vám to prozradí!
Reklama
8924

Postavení nebeských těles pro daný okamžik nemusí předpovídat jen vaši blízkou budoucnost, ale může vám pomoci také k poznání toho, čím jste pro muže přitažlivá. Dvanáct astrologických znamení kopíruje dvanáct silných stránek, kterými ženy disponují. Jaká je ta vaše? To už se dočtete v článku níže.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte vždy hlavní slovo. Jak v lásce, tak v práci máte tendenci být boss a rozhodovat o všem. Navenek jste prostě slečna dominantní. Ale to, co na vás muže přitahuje, je vaše vnitřní něžnější a zranitelnější stránka. Vaše vztahy budou vzkvétat, když necháte tuto stránku vaší osobnosti vyplynout na povrch. Váš partner také ocení, když nebudete mít nad vším kontrolu a necháte něco i na něm – ukažte mu, že mu plně důvěřujete, pak budete zcela neodolatelná.

Býk  (21. 4. - 20. 5.)

Vaší vládkyní je Venuše, srdcová královna, tudíž si umíte užívat každičkou fázi vztahu. Jak nejisté začátky s motýlky v břiše, tak fázi, kdy vztah zraje. Vaší doménou je smyslnost a plně si uvědomujete, jaká síla se skrývá v každém doteku. Dotyky vnímáte tak intenzivně, že vám záleží i na tom, jaké máte povlečení, jak měkké máte ručníky a jak pohodlné je vaše spodní prádlo. Jelikož jste silným zemitým znamením, dejte pozor ať necháváte partnerovi dostatečný prostor pro sebevyjádření. Váš vztah se tak stane úrodnou zahradou pro vás oba. Jakmile postavíte váš vztah na silném základu, budete si užívat každou vteřinu budovaní vašeho domova a stabilního společného života.

Blíženci (21. 5. - 21. 6.)

Disponujete nevšedním intelektem a to muže přitahuje. Inteligence je nejen vaší doménou, ale také tím, co vás dokáže dostat. Je pro vás důležité aby i partner byl na stejné intelektuální výši, jinak vaše první rande bude i tím posledním. Šeptání do ucha přivádí blížence k šílenství. Ačkoliv je pro vás intelekt ve vztahu klíčový, láska se ale neodehrává jen v mysli. A tak se snažte nebýt jen ledovou královnou a otevře se svým emocím. Užívejte si vzájemné ticho s partnerem stejně tak intenzivně jako slova. Usilujte o rovnováhu srdce i mysli.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Snažíte si vytvořit bezpečné útočiště, pro vás i vašeho partnera. Jakmile se s partnerem cítíte bezpečně a opadne prvotní nervozita, na povrch vyvstanou vaše silné stránky. Těmi je především vaše naprostá oddanost, která mužům velmi imponuje. Sdílení veškerých pocitů a emocí je pro vás základem lásky. Potřeby vašeho partnera mohou být odlišné od těch vašich, takže může nějakou chvíli trvat, než se vzájemně pochopíte a budete se moci podporovat. Jakmile na to ale přijdete, může to být na celý život. Na gesta jako držení za ruce, sladká objetí a tulení nedáte dopustit.

Lev (23. 7. - 23. 8.)

Lvi jsou řízeny Sluncem a stejně jako je Slunce středobodem celé sluneční soustavy, chcete být i vy středem pozornosti. Lvi jsou pro lásku přímo stvoření. Ale jen když se vám partner plně věnuje, budete šťastná. Pak jsou lvi těmi nejvelkorysejšími a velmi loajálními partnery. Jste proslulý svými velkolepými projevy náklonnosti a nadpřirozenou laskavostí. Kvůli Slunci, které je ve vás máte tendence vše kontrolovat. Zkuste tento oheň krotit a raději udržujte ohnivou vášeň ve vašem vztahu. Když ho zkrotíte, muži vám budou padat k nohám.

Panna (24. 8. - 23. 9.)

Jakmile zjistíte, že někdo sdílí stejné hodnoty jako vy a je pro vás tím pravým, dokáže být zcela oddaným partnerem. Umíte ocenit staromódní způsob dvoření, kterým jsou například plesy či divadla. Láska uvnitř vás je nevinná a čistá a proto byste měla nechat vztahy rozvíjet pomalu, jako je tomu ve starých filmech. Jen takto budete přitahovat muže, kteří si vás a hodnot, které uctíváte budou vážit. Vaše upřímná láska je tím, co na vás muži obdivují.

Váhy (24. 9. - 23. 10.)

V lásce spíše dáváte, než přijímáte. Do vztahu vkládáte hodně snahy. Jste královnou romantiky a díky tomu se to, o čem sníte často stává realitou. Nikdo vám vaše představy nevezme a to na vás muži milují. Radost a energii vám dodává krásná hudba, barvy a smyslné doteky. Váhy jsou nejrafinovanějším, nejromantičtějším a nejméně sobeckým znamením zvěrokruhu. To platí i ve vztahu.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Láska pro vás znamená "buď všechno nebo nic". Umíte milovat hluboce a i když cítíte křivdu ze strany druhého, dokážete být tolerantní. Jelikož se jedná o vodní znamení, jsou vaše emoce intenzivní a proto do vztahu vkládáte všechno. Jdete do toho naplno a z toho plyne, že výběr partnera je pro vás důležitý. Ujistěte se, že váš partner je ten pravý. Protože své polovičce vždy věnujete veškerou pozornost. Vaše společná láska se stane plným úvazkem, tak se ujistěte, že partnera dobře znáte ještě předtím, než se plně zavážete. Naprostá oddanost vaší lásky je to, čím muže dostáváte do kolen. 


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jste od přírody volnomyšlenkářka a máte svobodného ducha. To na vás muži obdivují. Váš partner musí být ale stejné nátury, anebo vám dát dostatek prostoru, jinak to nebude fungovat. Společník na cesty, který sní o nových dobrodružstvích. Takový je ideální partner pro vás. Jako ohnivé znamení, máte silnou touhu zkoušet nové věci v ložnici, stejně jako nacházet nové místa na cestách a účastnit se i nezvyklých kulturních akcí. Je možné, že váš partner nebude mít takovou výdrž jako vy, a proto je důležité vytvořit si sním společný životní styl, který vám bude oběma vyhovovat. 


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Jste znamením přirozené elegance. Vaším vládcem je Saturn, a proto je pro vás zcela přirozené plánovat věci do budoucna. To na vás ten správný partner ocení. Proto investujete čas jen do někoho u koho cítíte potenciál pro dlouhodobý vztah. Přitahují vás takoví muži, kteří jsou stejně ambiciózní jako vy a milují svou práci. Soustřeďte se ale na to, aby jste veškerou energii neinvestovala do vaší práce. Pak už nezbude žádná na váš vztah. Pokud rovnováhu mezi prací a vztahem udržíte, dočkáte se dokonalého vztahu plného vzájemného souznění a něžných dotyků. 

Vodnář (21. 1. - 19. 2.)

Vzhledem k tomu, že jste nejméně tradičním znamením, bude váš milostný život pravděpodobně také zcela netradičním a jedinečným. A to především proto, že pro vás neplatí žádné zažité stereotypy či normy. A to vás činí neodolatelnou. Vy a váš partner byste měli začít vztah jako dobří přátele a o všechno se dělit. Jakmile se vztah začne vyvíjet, budete potřebovat zdravou dávku autonomie. Správný partner bude obdivovat vaši nezávislost a nebude ji vidět jako jisté ohrožení či překážku ve vztahu. Zaměřte se na své osobní zájmy a respektujte ty partnerovi. Pokud toto zvládnete, vytvoříte si své vlastní jedinečné království lásky.


Ryby (20. 2. - 20. 3.)

Ryby jsou nejznámější pro svoji citlivost a schopnost milovat zcela bez hranic.To je na vás to krásné, na co muži nedají dopustit. Nejste materialistická, a proto kladete větší důraz na kvalitu času stráveného s partnerem, než na svůj vlastní volný čas. Kvalitní souznění s partnerem vás v hloubi duši naprosto uspokojuje. Váš partner musí také ocenit vaši oddanost a být dobrým posluchačem, protože nemůžete darovat svou duši někomu, kdo vám vaši oddanost nedokáže oplatit. Projev lásky je pro vás tím nejdůležitějším, chcete si být jista tím, že vás partner miluje každým dnem.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama