Reklama

Jak pečovat o své přátele: 7 malých gest, které vám pomohou

Starat se musíte nejen o domácí mazlíčky!
Reklama
7873

I když považujeme přátele v životě téměř za samozřejmost, měli bychom se snažit o ně na maximum pečovat na každém kroku. A proč? Protože přátelství je to nejdůležitější, co nás může v životě potkat. Máme pro vás pár tipů, jak všem svým blízským ukázat, že jsou pro vás opravdu důležití a stejně jako jsou tu oni pro vás, vy tu budete vždycky pro ně.

1. Poslouchejte je víc, než oni poslouchají vás. Ukažte svůj zájem a nepoužívejte své kamarády jen jako vrby, které vyslechnou, co vás aktuálně trápí.

2. Vždycky mluvte pravdu. Každá malá lež jednou vyplave na povrch a ztratit důvěru svých blízkých je jako začátek konce.

3. Rozdávejte dárky nejen na Vánoce. Udělat malou radost je prostě k nezaplacení. Zkuste cupcake, žvýkačky nebo klidně šťastnou propisku  před důležitou pracovní schůzkou.

4. Pamatujte si důležitá data! Narozeniny, svátek, ale i pekelnou zkoušku ve škole, datum rande s tím fešákem, ať můžete obratem ptát, jak dopadlo!

5. Buďte s nimi (fyzicky) v tom nejhorším. Zvednout telefon v úzkých i ve dvě ráno je samozřejmost, ale přejet půl města jenom kvůli obejmutí by mělo být samozřejmostí taky.

6. Zavolejte občas jen tak. Nemusíte přece vždycky řešit něco důležitého a popřát jen tak hezký den může přinést vašemu přátelskému vztahu spoustu plusových bodů.

7. A občas si ten mobil prostě vypněte. Až spolu budete na obědě, večeři, nebo třeba jen tak na kávě, neodepisujte na kvantum zpráv a telefonátů. Je to jako byste tam vlastně ani nebyli.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama