Jak sbalit pana Božského beze slov: Tipy na úspěšný lov

Balení nemusí být žádná věda...
12000

Pokud víte, jak na to! 

Zapomeňte na prvoplánové balící triky a vsaďte na svádění beze slov. Víme, jak si přivést do života toho pravého.

Vyzkoušejte následující rady.

1. Úsměv. Upřímný úsměv odzbrojí každého muže. Pokud je tedy váš vysněný v blízkosti - nasaďte úsměv číslo jedna a směle do toho!

2. Tanec. Ať už sama nebo s ním - tancujte. Vaše tělo v pohybu ho určitě zaujme na první dobrou! Nebojte se toho a neseďte v koutě.

3. Nenápadné dotyky. Jemný letmý dotek umí zázraky.

4. Jděte štěstí naproti. Víte, že chodí venčit psa nedaleko vašeho bydliště? Nazujte si tenisky a jděte se tam proběhnout. Tyhle "náhody" dokážou divy.

5. Sociální sítě. Doba sociálních sítí přeje a nahrává virtuálnímu seznamování. Využijte toho a zkuste z virtuálního setkávání udělat osobní.

6. Vůně. Nezapomínejte na váš oblíbený parfém. Pokud vás bude mít spojenou s jedinečnou vůní, máte téměř vyhráno. Je vědecky dokázáno, že pokud svůj protějšek zaujmete parfémem, máte u něj velkou šanci! Dejte si ale pozor, abyste na sebe nedala parfému přiliš - v tomhle případě se raději držte hesla, že méně je více.

7. Pošlete mu drink. Sedíte v baru a ON je blízko? Vezměte otěže do svých rukou a pošlete mu drink. Pro mnohé muže je ženská iniciativa příjemné překvapení a změna. A vsadíme se, že další drink už budete popíjet společně!

sledujte nás na instagramu