Jak si užít party, když jste single: Víme to

Vynechat party protože jste single?
10545

Nepřipadá v úvahu! Jděte na ni a užijte si ji, právě proto, že jste single! Řiďte se našimi tipy a užijte si hvězdnou noc!

1. Jste single! Jasně, to víte :) Ale právě to, si užijte plnými doušky. Můžete totiž naprosto cokoliv, aniž by vás kdokoliv krotil či usměrňoval. Party patří vám!

2. Dáš si panáka nebo pusu? Nesmrtelná hláška, která v single stavu vyznívá tak nějak lépe, nemyslíte? :) Doporučujeme vyzkoušet!

3. Dancing queen! To jste vy a můžete si za svého tanečního partnera vybrat kohokoliv na parketu. Tak do toho! A že jich vystřídáte několik? No a? Jste přece single a můžete si tančit s kým chcete. 

4. Dress code vás nemusí trápit. Moc krátké šaty? Hluboký výstřih? Hloupý outfit? Žádná mužská kritika se vás před odchodem z domu netýká. Můžete proto popustit uzdu vaší fantazie a outfit na party si opravdu užít!

5. Vrátit se můžete s úplně klidným svědomím až ráno. Navíc si po cestě s úsměvem koupíte kafe a čerstvý croissant, který si sníte v posteli těsně před usnutím. Spokojená a šťastná...No není to paráda?