Reklama

#love: 10 důkazů, že jste jako single v životě spokojenější

Nenechte se ovládat předpokladem, že jedině dvojice je recept na štěstí.
Reklama
8289

Nechce se mi na rande. Vlastně chodit asi s nikým nechci. Nemám zájem sdílet s někým svůj život. Jedinou reakci, kterou dostanete na vyslovení podobných vět nahlas, bude pravděpodobně informace o tom, jak jste nenormální. Dost možná bude následovat i pár vět o tom, že to chce čas, že jste asi nepotkali tu pravou polovičku, že tím zakrýváte jen zoufalství z toho, že nikoho nemáte. Možná to tak někdo opravdu má, ale je taky dost možné, že být single je pro část populace prostě ideální stav. Protože...

1. Máte rádi ve věcech vlastní systém. Ráno vstanete a hodinu nepromluvíte. Nechcete nikomu říkat, jak dobře, nebo špatně jste se dneska vyspali. Nechcete s nikým posnídat. Chcete mít už od rána zkrátka vše pod kontrolou.

2. Děláte každý den přesně to, co vás baví. Chcete jít na oběd na asijskou kuchyni, večer plánujete jít do kina. Žádné italské špagety, žádný koncert vážné hudby. Ani dnes, ani zítra.

3. Jste šťastní. Nemusíte se přemáhat k úsměvu a negativní energie u vás nemá šanci. Máte se dobře a neříkáte to jen proto, že to ostatní chtějí slyšet.

4. Cítíte se předurčení k tomu, být single. Stejně tak, jako někdo už od 12 let vybírá jméno svých dětí, vy už od 12 let nevydržíte delší než měsíční vztah. A i ten vás dokáže dokonale vyždímat.

5. Jste hrdí na to, že jste single. Když přijde otázka na partnery, nevykrucujete se s tím, že se teď něco rýsuje. Prostě umíte nahlas říct – teď nikoho nemám!

6. Ve vztazích se vždycky cítíte svázaní. Rozumíte vztahové filozofii kompromisu, ale zatím ji prostě nemáte chuť následovat.

7. Jste ambiciózní a neudržíte se dlouho na jednom místě. Milujete svojí práci, zájmy i přátele, kterých nemáte málo. Máte vysoké cíle a baví vás životní experimenty. Usadit se na jednom místě vás jednoduše ještě nenapadlo.

8. Milujete svůj životní styl. Nejste osamělí jedinci, kteří zvažují, jestli si do bytu pořídí 26. kočku. Žijete naplno a každý den jedete na 300 %.

9. Nestaráte se o to, jestli už brzy někoho potkáte. Nevolá z vás na každém kroku zoufalství a strach z toho, že nikdy nikoho nepotkáte. Jestli má přijít něco velkého, ohlásí se to v pravý čas.

10. Nikdy neříkáte nikdy. Nejste posedlí představou, že je tohle konečná. Prostě jen tušíte, že aktuálně by vás vztah s někým po boku šťastnějšími prostě neudělal.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama