Love: Benefity single života, které si rozhodně zamilujete

Být single už dávno není žádná pohroma...
11989

A vlastně byla někdy? Nejspíš záleží na úhlu pohledu...

Každopádně i na statusu "single" si můžete najít jen a jen samá pozitiva - ostatně jako na všem.

Které benefity stojí za zmínku?

1. Věta "Jsem single" nikdy nezněla líp! Cítíte v ní tu svobodu a touhu po nových dobrodružstvích? Tu nezávislot a možnost, být kým chcete a s kým chcete? Být single a happy = tyhle dvě proměné k sobě rozhodně skvěle pasují.

2. Sny. Kdy jindy si máte plnit sny než když nejste na nikom závislá a nikdo není závislý na vás? Přesně. Právě teď!

3. Můžete udělat cokoliv bláznivého a nikdo vás nebude soudit. K nezaplacení.

4. Flirtování povoleno. A to kdekoliv a kdykoliv. Hurá!

5. Televize jen pro vás. Baví vás sledovat do nekonečna Sex ve městě nebo Gillmorky? Teď si tohle všechno můžete užít do syta! Navíc se váš outfit může skládat z vytahaného trička, tepláků a kolem sebe můžete mít x tabulek čokolád a nejrůznějších dobrot, které budou jen a jen pro vás. Hurá.

6. Spousta místa ve skříni. Ruku na srdce. Kolik svých poliček jste dobrovolně přenechala svému ex a následně jste trpěla, protože se vám už nikam nevešly nové věci? Hm? Tak! Teď je tenhle problém vyřešen! Všechno místo ve skříni je jen vaše.

7. Lednička. Co s koupíte, to v ní najdete. A co si budeme povídat, to se při soužitím s partnerem tak často nestává.

8. Koupelna = váš ráj. Všude můžete mít miliony nejrůznějších lahviček a nikomu nemusíte vysvětlovat, co na co je a proč toho máte tolik.

9. Hodinové telefony s kamarádkou. Nekontrolovatelné záchvaty smíchu a rozebírání těch "nejdůležitějších" věcí na světě! To je přesně to, co teď můžete každý večer dělat.

10. Pyžamové párty u vás doma, výlety, kam se vám zachce, přespávání u kamarádek bez výčitek, nekonečné toulání městem pozdě do noci... To vše a mnohem víc teď můžete!