Maličkosti, které promění každý váš den v ten nejlepší

Občas jsou dny, kdy máme pocit, že je od samého rána všechno špatně...
11745

Jak se takovému dni postavit a jak z něj udělat nejlepší den vašeho týdne? Držte se následujících rad a tipů a půjde to samo.

1. Jezte opravdové jídlo. Může se zdát, že to, co jíte, nemá s vašim rozpoložením co dočinění. Opak je ale pravdou. Jídlo má na vaši psychiku ohromný vliv. Vyvarujte se proto fast foodům a polotovarům a snažte se do sebe dostat co nejvíc opravdového a čerstvého jídla.

2. Hýčkejte se. Udělejte si malou radost každý den. Ať už je to skvělá káva, pleťová maska nebo třeba nové tričko. Jakákoliv radost se počítá. 

3. Zatancujte si. Že to zní šíleně? Možná, ale funguje to! Pusťte si pěkně nahlas vaše oblíbené písníčky a rozjeďte to, jako na té největší party letošního roku! Skvělá nálada během chvíle zaručena!

4. Udělejte každý den něco, co vás posune blíž k vašemu snu. Je jedno jestli sníte o dokonalé postavě nebo o jiné práci. Snažte se denně svému cíli přiblížit alespoň o malilinkatý krůček.

5. Udělejte dobrý skutek. Kupte jen tak kolegyni kávu. Pošlete kámošce smsku, kde ji napíšete, jak moc pro vás znamená. Vyvenčete sousedům psa... Zkrátka cokoliv, co udělá radost někomu jinému, zlepší den i vám. Věřte nám.

6. Nezapomínejte snít. Zastavte se v průběhu dne a zasněte se. Plánujte si v duchu vaši budoucnost a to tak, že na tu nejrůžovější barvu. A vůbec nemusí jít o dalekou budoucnost. Naplánujte si klidně příští víkend. Těšení se a vize vám zlepší náladu okamžitě.

 

sledujte nás na instagramu