Naslouchejte svému já: Naučte se vnímat svůj vnitřní hlas a nechte se dovést ke štěstí

Každá v životě dojdeme do momentu, kdy budeme potřebovat poradit, co dál. Rady ale od svého okolí dostaneme jen těžko, najít řešení a směr, kterým se budeme chtít dál vydat, musíme najít samy.
10181

Sedíte doma, sedíte a koukáte už několik hodin bez hnutí do blba. Máte pocit, jako by se zastavil čas a s ním i celý váš život. Na první pohled se vám dost možná neděje nic. Dokážete hrát divadlo na venek, když ale máte tu vzácnou chvíli, že se místo na ostatní soustředíte sama na sebe, zjistíte, že je ve vás tak nějak prázdno.

Přesně v takových chvílích najednou přemýšlíme nejen o tom, jaké jsme, ale také co děláme proto, že bychom měly, a co proto, že opravdu chceme. A najednou nevíme, celý náš život jakoby obalila hustá mlha a najednou nemělo smysl vůbec nic.

Nevíme, jestli vás už někdy něco takového popadlo, ale ve chvilkách, kdy něco takového cítíme my, nejvíc ze všeho si přejeme, aby nám někdo narovinu řekl, co máme dělat. Tak to bohužel ale nefunguje. Ze slepé životní uličky musíme vycouvat samy a jediný, kdo nám může pomoc je náš vnitřní hlas.

Dávejte pozor na datum spotřeby.

Jogurt už dopředu kupujeme s vědomím, jak dlouho s námi v lednici může zůstat. Datum expirace ale nemají jen potraviny, mají ho i vztahy, jen ne natištěné na obalu.

Poznejte svou pravdu.

Při opakovaném poslouchání názorů druhých můžete lehce dojít do stavu, ve kterém cizí rozumy přijmete za své. Opravdu s nimi ale uvnitř souhlasíte?

Naučte se přijmout fakta.

Emoce jsou silné a určitě je k nim dobré přihlédnout. Určitě by se ale neměly stát hlavním ukazatelem, co v životě chcete. 

sledujte nás na instagramu