Nejste v tom samy: 8 věcí, které si dopřáváme po bolestivém rozchodu všechny

Rozchody jsou mocné!
10091

Bolest, zlost, znechucení, odpor, smutek... Rozchod je stejně jako chvíle zamilovanosti plný emocí. Škoda jen, že ne těch pozitivních. Připadáte si jako by vám někdo vrazil kudlu přímo do srdce, jako by každý váš krok znamenal chůzi po rozpáleném kamení. Připadáte si na dně.

Nic bychom si nepřály víc, než vám naservírovat recept, který by vám z něj pomohl na lusknutí prstu, ale nebudeme vám nic nalhávat, žádný takový nemáme. Cesta ze dna vzhůru je dlouhá a pokud první fáze odrazu znamená pro vás něco z následujícího, máme pocit, že se odrážíte správným směrem.

1. Pijete a neznáte míru

Pokud si hodláte způsobit otravu, radši svou míru rychle najděte, že si ale přihnete v baru proto, že máte chuť na všechno zapomenout, zas tak od věci to není. Jasně, že na nic z toho nezapomenete, ale chvilková úleva je jako dar z nebes. A místo srdce vás po probuzení s kocovinou, alespoň na chvíli bude bolet něco jiného.

2. Opilecké zprávy

Je jedno komu, je jedno, o čem. Ať už se rozepíšete o zlomeném srdci svému ex, nebo se zavrtáte hlouběji do minulosti a uvědomíte si, že první kluk byl vlastně ze všech nejlepší, buďte v pohodě. Zažil to každý a možná právě proto bude mít každý pro jeden sms úlet pochopení.

3. Stalking

Ne, že bychom na něj čekaly před prací, ale profily na všech sociálních sítích, na kterých je přihlášen, prostě občas projedeme.

4. Poetická fáze

Budete chtít psát básně, zpívat romantické songy, budete si chtít založit blog a dost možná budete toužit po filozofování nad tématy, které pro vás jinak byly úplně mimo. Tak zpívejte, skládejte básně, nenechte se zaslepit vztekem a probuďte v sobě něžné já.

5. 500 dní se Summer

Je to jistota. Nešťastná láska si žádá další nešťastnou lásku.

6. Sebeprobuzení

Máte chuť změnit od základu svůj život. Zmáčknout restart. Víte, že to nejde, ale třeba by pomohla nová dieta, pravidelné vstávání, cvičení, nový kurz, i změna účesu. Za zkoušku nic nedáte a třeba objevíte novinku, která vám bude dělat radost, a bez rozchodu by vám cestu nikdy nezkřížila.

7. Procházka po vzpomínkách

Zajdete do baru, kde jste se seznámili. Vyrazíte na procházku ve svých vlastních stopách. Jako byste si celý ten vztah chtěly prožít ještě jednou, co na tom, že na to tentokrát budete sama. Užijte si to a smiřte se s tím, že i když přišel nešťastný konec, ne všechno bylo špatné.

8. Cvičíte k zešílení

Potřebujete ze sebe všechno dostat a vyplavit to na hodině strávené na strojích v posilovně je jednoduchá věc. Všechny nesmysly prostě musí z těla ven!  

sledujte nás na instagramu