Oversize svetr na rande? Proč ne! Víme, jak na to

Doby, kdy bylo považováno za „sexy“ polonahé tělo, jsou (díky bohu) pryč…
10713

Pokud chcete být na rande stylová a cítit se pohodlně, pak je maxi svetr tím pravým kouskem, který by vám neměl v šatníku chybět. Jak v něm ale vypadat sexy? 

1. Oversize svetr = skinny džíny. Nadneseně řečeno. Pokud máte objemný svetr, váše kalhoty by měly být naopak upnutější. Pokud toto pravidlo nedodržíte, hrozí vám, že budete vypadat minimálně o deset kilo těžší, a to rozhodně nikdo nechce. 

2. Podpatky. Objemný svetr, upnuté kalhoty a (pohodlné) podpatky. Naprosto šik kombinace, na které ukážete, že VY tomuhle trendu rozhodně rozumíte. 

3. Doplněk. Ke všem výše zmíněným pravidlům se nebojte přidat ještě trendy doplněk. Je jedno, jestli se rozhodnete pro výraznější náhrdelník nebo třeba pásek (probuďte v sobě rokerku a přepásejte svetr nějakým cool kouskem se cvoky), váš outfit bude působit perfektně. 

 Ať už jdete na rande první nebo páté, mějte na paměti, že méně je více. Nejen, že tenhle trend teď frčí (mimochodem on frčel tak trochu vždycky), ale váš protějšek bude určitě raději přemýšlet nad siluetou, kterou vám oversize svetr vykreslí, než nad tím, proč vám jdou vidět neonové ramínka od podprsenky.