Překonejte odpolední únavu a zůstaňte fresh až do večera: Víme, jak na to

Klasická poobědová situace...
10869

Máte za sebou skvělý oběd, kávu s dezertem taky a teď? Teď by to chtělo svalit se k televizi, odpočívat a rozhodně nic nedělat. Ideální scénář, který si ale většina z nás nemůže dovolit a musí pokračovat v práci. Jak se znovu nastartovat a probudit k životu? Vyzkoušejte naše osvědčené triky.

1. Vzduch. Otevřete okna dokořán nebo si udělejte malou procházku. Čerstvý vzduch vás probere a znovu nastartuje unavenou mysl. 

2. Oblíbená hudba. Sluchátka, váš oblíbený playlist a volume hezky doprava. To by bylo, aby vás váš oblíbený song nezvedl ze židle a nenalil vám novou krev do žil.

3. Čerstvé ovoce. Ať už v klasické podobě nebo ve formě freshe nebo smoothie, ovoce vám rychle dodá vitaminy a chybějící energii.

4. Zavolejte kamarádce. Krátký osvěžující hovor vám udělá vždycky dobře. Nejen, když jste unavená.

5. Hořka čokoláda. Umí zázraky a navíc si zamlsáte bez výčitek svědomí. Hořká čokoláda totiž podporuje hubnutí!

6. Pijte. Ať už zvolíte čistou nebo třeba kokosovou vodu, když budete dostatečně hydratovaní, únava se vám obloukem vyhne.

7. Citron. Tahle metoda je trošku drsnější ale maximálně účinná! Vymačkejte si půl citronu do skleničky a "kopněte" tuhle vitaminovou bombu do sebe. Zaručujeme vám, že budete probraní téměř okamžitě! Na zdraví!