Přestaňte se trápit: Známe 5 důvodů, proč vám ještě nezavolal

Rande proběhlo naprosto skvěle...
13111

Nic nenasvědčovalo tomu, že by něco bylo špatně. Po odchodu domů jste měla skvělý pocit a s tím jste šla i spát. 

Druhý den jste se celá natěšená probudila a byla si naprosto jistá, že už vás čeká na mobilu zpráva s přáním hezkého dne. A ono nic... Ani odpoledne, ani večer... Nic se neděje ani druhý den a ani ten další.

Co se stalo? Vždyť to bylo skvělé rande a loučili jste se s tím, že se zase brzy uvidíte. A teď z tohoto příběhu nic nebude? Žádný happy end? Znamená to, že to celé hrál? Že mu s vámi nebylo fajn a vy jste si vše jen vysnila? To přece nemůže být pravda! Nebo ano?

Jaké jsou nejčastější důvody toho, když se vám neozve?

1. Prostě nechce. Třeba mu s vámi i bylo fajn ale jedno rande mu stačilo. Nechce se víc vázat a nevidí důvod, proč se znovu vidět. Chlapi to tak zkrátka někdy mají a nemá to moc logického vysvětlení.

2. Má přítelkyni. A ne, nezabránilo mu to v tom, jít na rande s vámi. Ale určitě chápete, že nadále s vámi randit by mu doma asi moc dlouho neprocházelo. Tak se zkrátka už neozval.

3. Herec. Je docela možné i to, že to na vás hrál. Že mu s vámi bylo fajn ale věta na konci " Já se ti ozvu" neměla nic znamenat. I to se stává.

4. Dostal strach. Ať už se bojí závazků, dalšího zlomeného srdce, povinností nebo čehokoliv jiného, strach mu brání pokračovat v čemkoliv dál.

5. Nejste jediná s kým randí. Pak jistě chápete, že se musí věnovat i dalším slečnám, které má na jeho seznamu a na slib, že se vám ozve už dávno zapoměl.

Pokud vám nezavolá, netrapte se zbytečně. Evidentně to není ten pravý a někde na vás čeká někdo mnohem lepší!

 

 

Foto: Unsplash: freestocks