Slečna Osudová: Jaké jsou ženy, kterým muži leží u nohou?

Nejspíš jsme to zažily všechny...
11814

Ze začátku to byl skvělý vztah a nic nenasvědčovalo tomu, že by to kdy mělo být jinak. Jenže pak se to jednoduše pokazilo a vy jste šli od sebe. ON zkrátka ještě nebyl na vážný vztah připravený nebo se nechtěl až tak moc vázat.

Uplyne pár dní - týdnů a ON už má novou slečnu Božskou. Co? Vždyť říkal, že vztah nechce a touží po volnosti! Co se to stalo? Proč s ní být chce a se mnou ne? Co ona má a já ne? A milion dalších otázek...

Tyhle situace se prostě dějí a vy s tím nic nezmůžete. Každý chlap má zkrátka svou slečnu Osudovou, díky které poruší všechny své zásady a která ho jednoduše "dostane". Jak je to možné? Co osudové ženy mají a na co vsází?

1. Jdou si tvrdě za svým. Jestliže slečna Osudová něco chce, neváhá použít všechny své síly na to, aby toho dosáhla. Má jasný cíl a za ním si tvrdě jde, dokud ho nedosáhne. NE nepovažuje za odpověď.

2. Nic není problém. ONA umí zkrátka všechno - nebo se alespoň tak tváří a působí tak. Je to taková super žena.

3. Je zábavná a nikdy si na nic nestěžuje. ON by vám řekl, že je prostě "jiná". Nic jí netrápí, je free, baví se životem a čas strávený s ní je zkrátka jedna velká pohoda.

4. Umění svádění. Kdo jiný by měl umět svádět líp než ONA? Je nebezpečně sexy a ví, jak to prodat. Nic pro ní není v posteli problém a každého chlapa umí vynést až do oblak. Ona by zkrátka to, jak být sexy mohla vyučovat.

5. Je přímá. Věří si a podle toho jedná. Nepotřebuje své názory schovávat a balit do "přijatelnějších" obalů. Ona zkrátka řekne co má na srdci, co chce a co se jí líbí a ON se odstává do pozice " ber, nebo nech být". A řekněme si narovinu, že většinou "bere".