Slečna perfektní: Věci, které by měla každá žena znát a umět

Každá potřebujeme k životu něco jiného...
11893

Což je logické, samozřejmé a je to tak v pořádku. Jsou ale obecně platná pravidla, která když ovládáme, žije se nám zkrátka tak nějak líp. Která to jsou a co by každá z nás měla umět/znát aby se nám žilo lépe?

1. Ušetřit peníze. Víme, občas je to boj ale myslet na zadní vrátka se opravdu vyplácí. Mějte vždy ušetřeno alespoň něco málo. I málo je totiž víc než nic a nikdy nevíte, kdy se vám úspory budou hodit.

2. Upravit se během chvilky. Někdy je pozvání na rande tak nečekané, že máme jen pár minut na refresh. Stačí rozjasňovač, lesk na rty a v případě potřeby, suchý šampon. A pokud nemáte nic z toho zrovna u sebe, naučte se nosit v kabelce červenou rtěnku. Ta zachrání situaci pokaždé.

3. Uvařit. Alespoň jedno jídlo, kterým ohromíte. Slečna perfektní musí umět vyrazit dech v každé situaci.

4. Znát správnou velikost své podprsenky. Tenhle bod je důležitější než si myslíte. Dokonale padnoucím prádlem totiž začíná každý cool outfit.

5. Přijímat komplimenty. Zapomeňte na stydlivé klopení očí a červenání se. Hezky se narovnejte, usmějte a kompliment hrdě přijměte! Zaloužíte si to.

6. Odpustit. Tohle je běh na dlouhou trať ale pokud se naučíte odpouštět ( SOBĚ i druhým ), bude se vám žít mnohem lépe. Věřte nám.

7. Být samostatná. A to na všech frontách. Umějte si sama poradit se vším a budete se cítit nepřemožitelná. Skvělý pocit.

8. Věřit si a stát si za svým názorem. Být zdravě sebevědomá a umět si stát za svým názorem - i když je třeba úplně jiný než mají všichni v místnosti - je benefit k nezaplacení. A je úplně jedno, jestli je vám patnáct, dvacet nebo třicet. Být svá za každé situace je in a důležité vždy a je to status, který nikdy nevyjde z módy. 

sledujte nás na instagramu