Turistou ve vlastním městě: Užijte si město na maximum

Kolikrát už jste si řekla, že budte jen tak bezmyšlenkovitě bloumat městem...
11147

A kolikrát jste to udělala? Objevujte kouzlo vašeho města stejně, jako to dělají turisté. Uvidíte, že pokaždé narazíte na něco zajímavého, čeho jste si dost možná doteď nevšimla... Jak na takovou turistickou výpravu a co určitě nevynechat?

1. Klasika. Navštivte všechny klasické místa, za kterými k vám jezdí turisti. Ano i ty nejvíc "profláklé". Určitě vypadají alespoň malinko jinak než když jste je navštívila naposled. A kdy že to vlastně vůbec bylo?

2. Čas. Na tohle objevování si určitě nechte dostatek času a nikam nespěchejte. Užijte si vše tak, jak si to užívají ostatní návštěvníci. 

3. Foťte. Stejně bláznivě, jako to dělají japonští turisté. Nevynechejte žádné selfie nebo pózovačku. Proč byste taky neměla mít fotku u památky, která vaše město proslavila?

4. Jídlo. Po procházce a návštěvě všech možných atrakcí ve městě budete potřebovat novou energii. A jak ji nejlépe načerpat? No přece klasický jídlem, které se u vás podává a které je vyhlášené. Že žádné takové nemáte? Nevadí. Dejte si zkrátka jakoukoliv českou klasiku a zakončete tak skvělý den ve městě.

sledujte nás na instagramu