Reklama

Vztahy: 4 týpci, kterým je dobré se vyhnout

Někdy to zkrátka víme na první dobrou...
Reklama
12277

Že ten nebo onen frajírek nebude tím, který vás okouzlí a kterému dobrovolně odevzdáte své srdce... 

Existují ale obecně platná pravidla, která doporučují, vyhýbat se následujícím typům mužů.

1. Mámánek. Maminka je bezesporu nejdůležitěšjí ženou v životě muže. Miluje jí, věří jí a často rád dá na její radu nebo doporučení. Pokud je tento vztah ale "za hranicí" a maminka hraje roli nejen maminky ale také kamarádky, rádkyně a především soudkyně, mějte se na pozoru. Ono už samo o sobě stačí, naučit se žít s mužem. Naučit se žít zároveň i s jeho maminkou tak nebude nic, po čem byste bezmezně toužila. Na mamánky tedy obzvlášť pozor!

2. Alkoholik. Neumí si představit žadné vaše setkání bez skleničky ( lahve ) a neustále má potřebu něco popíjet? Pozor, pozor, pozor! Ze začátku vám tento styl života možná může přijít, jako velká zábava a nikdy nekončící party na které není pro starosti místo, ale věřte nám, že časem byste litovala. Sebe i jeho.

3. Svůdník. Jasně, pokud svádí vás, je to super. Pan svůdník má ale v momentě, kdy vás uloví v merku už další oběť, na kterou se chystá zaútočit. A až se mu i to podaří, vyhlídne si další, a další, a další... Opravdu chcete být jedna z mnoha?

4. Agresor. Má váš vyvolený sklony k agresi? Nejde pro sprosté slovo daleko a nedělá mu ani žádný problém dát někomu pěstí? Utečte, dokud je čas!

Chápeme, že v počáteční zamilovanosti, kdy máme červené brýle si myslíme, že MY je změníme. Ano, jsou vyjímky, které potvrzují pravidlo, ale pravidlem bývá, že tihle týpci, se zkrátka nezmění...

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama