Vztahy: 5 věcí, které děláme po rozchodu

Rozchod...
12067

Nic příjemného ale stalo se to asi každému z nás. Co většinou v takových chvílích děláme?

1. Vlasy. Změna je život a proto nejčastěji v těchto chvílích voláme svému kadeřníkovi. Je dokonce vědecky dokázáno, že když si žena změní účes, ve většině případů za to "může" muž.

2. Party girl. Ok, jste single takže to znamená jediné. Ukázat se na každé party v okolí několika kilometrů. A proč taky ne? Jděte emoce pořádně vytancovat. Funguje to!

3. Sms zprávy. Píšeme mu. Lítostivé smsky, smsky plné vzteku a naštvání, opovrhující smsky... Zkrátka máme potřebu mít poslední slovo - a to klidně několikrát po sobě.

4. Rituální odstraňování jeho věcí. Ať už tenhle akt podniknete s kamarádkou nebo sama, na jeho konci vás čeká obrovská úleva. Jeho věci jsou pryč, všude je čisto a vy se můžete znovu nadechnout. Cítíte tu volnost?

5. Hodinové hovory s kamarádkou. Ať už po telefonu nebo osobně, milujeme věci rozebírat tam a zpátky, ze všech stran, nastínit věechny možné scénáře a především se ujistit v tom, že to nejlepší v jeho životě už měl a nikdy víc mít nebude - myslíme tím samozřejmě vás.

Pokud se zrovna nacházíte v porozchodovém stádiu, nesnažte se nic uspěchat. Dejte si na čas a "užijte" si všechny fáze rozchodu. V téhle situaci se vyplatí víc než kdy jindy, nespěchat. Hezky se zahojte, zapomeňte a teprve potom začněte vyhlížet nového pana Božského.