Začněte nový týden s úsměvem a dobrou náladou? Víme, jak na to

Usmívat se v pondělí?
10874

Zdá se to nemožné? Není! Vyzkoušejte následující tipy a uvidíte, že se na zítřek začnete těšit!

1. Odstartujte nový týden perfektní snídaní. Přivstaňte si a nachystejte dokonalé první jídlo dne pro vás i vašeho miláčka. Co na tom, že není víkend a nic neslavíte? Uvidíte, že mu tohle nečekané překvapení udělá radost a kdoví... Třeba příště vymyslí něco podobného on pro vás.

2. Přátelé. Naplánujte si uprostřed týdne setkání s vašimi přáteli. Kino, společná večeře nebo sklenička vína, vám udělá neskutečně dobře a váš týden dostane úplně jiný rozměr.

3. Stop prokrastinaci. Neodkládejte úkoly, které musíte udělat a nenechávejte si vše na pátek. Dostanete se tak do zbytečného stresu a tlaku od vašeho nadřízeného. Pořiďte si hezký diář se samolepkama, kam si budete vše splněné odškrtávat a uvidíte, že vás nakonec i ty nejotravnější úkony, začnou bavit.

4. Jděte si zacvičit. Po práci, před prací... Kdykoliv. Důležité je překonat počáteční odpor a jít. Endorfiny, které se po cvičení dostaví vám budou tou nejlepší odměnou. Navíc budete mít pocit, že váš týden se neomezuje jen na práci, únavu a spánek. 

5. Splňte si to, po čem už dlouho toužíte. Nové tričko, návštěva restaurace nebo bistra, kterou už dlouho odkládáte, vyzkoušení nového receptu... Nemusí jít o žádnou extra velkou věc. Důležité je plnit si i malé sny, které dokážou udělat náš život krásnějším.