Získejte extra porci sebevědomí podle Samanthy Jonesové

Jak být skvělá, dokonalá a úžasná? To věděla Samatnha ze Sexu ve městě vždycky nejlíp...
10860

Buďte jako ona a nakopněte své sebevědomí na maximum. Chce to trochu trénink ale věřte nám, že mít sama sebe na prvním místě, rozhodně stojí za to!

1. Jsem prostě báječná. Věta, kterou se Samantha nebála používat i několikrát za den. A nejen to. Ona ji i věřila. Nebojte se o sobě říct, že jste skvělá a nepodceňujte se. Když se budete umět ocenit sama, ocení vás i druzí. Funguje to.

2. Je mi jedno, co si o mě druzí myslí. Samantha si nikdy nedělala hlavu z pomluv a řečí, které o ní kolovaly. A že jich nebylo málo! Vemte si z ní příklad. To, co o vás druzí říkají, nevypovídá až tak o vás, jako o nich samotných.

3. Miluju svůj život! Umět si užívat život plnými doušky s maximálním požitkem a úsměvem na rtech, neuměl snad nikdo lépe! Milujte všechno co děláte, prožívejte každý okamžik, nebojte se udělat radikální změnu. Kdy jindy než teď? TEĎ je ten správný okamžik na cokoliv.

4. Miluju Tě, ale sebe miluju víc. Nikdy nepřestaneme být vděčné za to, že tuhle větu někdo řekl nahlas. Milovat sebe a mít se na prvním místě je totiž to nejdůlžitější na světě. Když nebudete šťastná vy, nikdy neuděláte šťastného nikoho kolem vás. Mějte proto jako první, dokonalý vztah sama se sebou. Pak bude vše snadné a vy dokážete cokoliv na světě!

sledujte nás na instagramu