10 problémů, které pochopí jen ženy, které spí v posteli po boku svého partnera

Nekonečný prostor, pochopení a láska? Nenechte se vysmát!
9815

Každá jsme o tom snila. Usínat v náručí svého prince, který nám svou blízkostí dokáže, že jestli celý svět stojí na nějaké hodnotě, bude to na lásce. Krása. Jenže pak se vmáčkne do vaší postele a ano, i když je ze začátku opravdu milé, že se rád přitulí, po pár společných nocích ho máte chuť (láska, neláska) v ideálním případě poslat do obýváku na gauč. Kdo by měl ale to srdce... Upřímně? Kdo ne, když se sdílením jednoho lůžka vzniká série nešťastných momentů, kdy se víra v to, že láska hory přenáší, pomalu hroutí. Tak například...

1. Kdo by chtěl strávit celou noc v poloze lžiček?! Ne! My si to chceme hodit v klidu na supermana!

2. Dvoulůžková postel se pojmenovala díky tomu, že je složená ze dvou lůžek. My respektujeme jeho prostor a on nepoleze do našeho. Deal?!

3. Rozhodně nenecháme zmačkat naše dekorační polštáře tím, že ho po nich necháme válet. A co... Kdyby jenom zmačkat... Taky poslintat, po... No, NE!

4. Pelichají! Ať už jsou ty chlupy / vlasy odkudkoliv, hledat je s lupou ráno po posteli prostě nechceme!

5. Když začnou chrápat a co hůř, když u toho funí přímo nám do obličeje, máme chuť je hodit přes palubu. Ok, přiznáváme, máme chuť jim jednu natáhnout.

6. To, že spolu sdílíme jednu postel, neznamená, že budeme sdílet ranní polibek a ten dokonalý odér, co se nám oběma line po celé noci z úst.

7. Když si nastavuje budík, znamená to, že je to nejčasnější moment, kdy hodláme vylézt z postele. Takže ne, nebudeme nekonečně nadšené, když nás začnete prudit o hodinu dřív.

8. Sdílet postel neznamená souložit celou noc. Stejně byste to neustáli, tak neproste!

9. Nechceme váš obličej na svém polštáři, když máte svůj vlastní.

10. Zkuste nám vzít peřinu! Zkuste to a uvidíte!