10 žhavých sexuálních dobrodružství pro začátečníky

…, po kterých zaručeně nebude chtít odejít z vaší postele.
12035

Co chtějí muži v posteli?  Kdykoli se jich na to ptáme, dostáváme stále stejnou odpověď: uvolněné ženy, které se dokáží odevzdat momentu. Ženy, které mají rády změnu a jsou spontánní. To stoprocentně popisují vás, že ano? Je zřejmé, že není potřeba vymýšlet nic krkolomného, abyste prožily nejlepší sex svého života. Ovšem pár nových nápadů, které jeho (ale vás taky) v posteli překvapí, určitě neuškodí!

Pro sladké začátečníky

1| Překvápko

Svého milého překvapte sexem ve chvíli, kdy to bude nejméně čekat. Vyjeďte po něm hned v předsíni, když se bude vracet z práce. Nebo ho sveďte během pohodového večera uprostřed rozkoukaného seriálu na Netflixu. Muži milují žhavá překvapení, protože tak mohou zažít sex spontánně a příjemně neotřele.

2| Sexy ženuška

Je jedno, jestli mu uvaříte jeho oblíbené jídlo nebo jenom šálek čaje – pokud se budete v kuchyni promenádovat v sexy spodním prádle a necháte ho přihlížet. tomuto pohledu neodolá, zaručeně!

3| Let’s try!

Zapomeňte na to, co v posteli provozujete obvykle, pusťte se do dobrodružství: klidně stačí, když společně vyzkoušíte nové polohy. Co třeba takové „velké X“? Muž leží s lehce roztaženýma nohama na zádech. Vy si na něj sednete zády k němu. Nyní natáhněte nohy přímo dozadu a nechte svůj trup sklouznout dopředu mezi jeho nohy.

4| Talk dirty

Sex to udělá otevřenější, a tím pádem erotičtější: dirty talk. Těmi správnými slovy můžete ihned aktivovat jeho centrum slasti (a stejně tak své vlastní, win- -win!). Přitom vůbec nemusíte říkat kdovíjaké oplzlosti. Na začátek stačí věty jako: „Tohle je mi vážně moc příjemné...“ nebo: „Za chvíli budu!“, abyste se oba řádně nažhavili.

5| Pomalejší vyhrává

 Jdeme na to pomalu! Tento trend se jmenuje slow sex a tkví v tom, že vůbec nikam nespěcháte. Takto lépe ucítíte i ten nejmenší pohyb a příraz – a získáte intenzivnější pocit souhry a intimity. Chvíle plná blízkosti a něhy, která ve vás zůstane ještě nadlouho.

6| Vrabec v hrsti

Ruční práce hned po ránu zažene starosti a stres! Proto takhle svého drahého prostě probuďte. tato technika se mu bude líbit, to vám garantujeme. Jednou rukou sevřete špičku penisu a druhou jeho kořen. Nyní oběma dlaněmi otáčejte v protilehlých směrech, jako kdybyste chtěly odšroubovat víčko z lahve. Samozřejmě velice jemně!

7| Enjoy it...

Zavažte svému drahému oči a začněte ho dráždit rukama, rty a jazykem – od hlavy k patě! Hmm, pod vašimi dotyky celý taje a rozhodně vám rád oplatí stejnou mincí...

8| Nahá pravda

Co se sexu týče, muži hodně zapojují vizuální vnímání. A toho můžete krásně využít! Například takhle: přijdete nahá ze sprchy a jakoby nic k němu dojdete a poprosíte ho, aby vás nakrémoval. Je úplně jedno, co právě dělá, bude mít oči jen pro vás! Chcete se vsadit, že nezůstane jenom u nakrémování?!

9| Král nákupů

Kdo tvrdí, že muži neradi nakupují? Když ho pošlete do obchodu se spodním prádlem a poprosíte ho, aby vám vybral něco, co si pak pro něj večer oblečete, zmocní se ho nákupní horečka! Vy mu potom předvedete jeho sexy výběr, necháte se svést a stanete se jeho osobní erotickou bohyní!

10| Barva vášně

Červená je barvou vášně a lásky! Proto sáhněte po vysokých podpatcích, prádle nebo rtěnce v této barvě, abyste svedly svého miláčka. tento barevný signál okamžitě pochopí a hned se na vás vrhne! Sexuální dobrodružství, které si bude rozhodně ještě dlouho pamatovat.