4 důvody, proč by měla být pravidelná sklenička s kamarádkami povinná

Výmluvy, že nemáte čas, jsou opravdu jen výmluvy…
10618

Stejně pravidelně, jako chodíte na nákup, byste měla chodit na skleničku se svými kamarádkami. Proč? Sepsaly jsme pro vás čtyři nejlepší důvody. 

1. Přijdete na jiné myšlenky. Všechny občas potřebujeme vypnout a zapomenout na každodenní starosti. Proto byste měly pravidelné holčičí seance zavést a opravdu PRAVIDELNĚ je dodržovat. 

2. Kamarádky vám vždy nastaví zrcadlo a ukážou vám věci tak, jak opravdu jsou. Zbaví vás zbytečných emocí nebo vás naopak nakopnou k těm pravým! Často se totiž do svých pocitů zamotáte natolik, že sama nevíte, co je dobře a co ne. A od toho tady máte je - kamarádky! 

3. Zábava, kterou s nikým jiným nezažijete! Nekonečné záchvaty smíchu, všeříkající pohledy, vtípky, kterým rozumíte jen vy… Nestojí tohle všechno za to se setkávat a dávkovat si tyhle porce zábavy a štěstí alespoň jednou týdně? 

4. Vzpomínky. Až vám příště zase bude ouvej, stačí se podívat na společné fotky z poslední seance a důvod k úsměvu je na světě! 

Šidit můžete všechno na světe, ale nikdy nešiďte své nejlepší kamarádky. Jsou to vaše spřízněné duše, které při vás budou stát v dobrém i ve zlém. A za to jim taky nikdy nezapomínejte být vděčná. Mít opravdové kamarádky totiž není nic automatického. Mít opravdové kamarádky je životní výhra!