4 způsoby, jak pokazit sex ještě předtím, než vůbec začne

Ano, už v kvalifikačním kole se dají udělat osudové chyby!
9125

Můžete ho mít pořád, den s ním může začít, může společně s ním utíkat rychleji, být dramatičtější, živočišnější, akčnější a zakázanější, může s ním být dokonale ukončený. Může s ním být ale také katastrofální. Ano, pořád je řeč jen a pouze o sexu. Víc než kde jinde totiž právně u něj platí pravidlo – jaký si to uděláš, takový to máš. I když, jak jsme se teď zamysleli nad tím příslovím, možná by bylo fajn použít ještě jedno – jak si usteleš, tak si lehneš.

Ano, máme pocit, že to bude přesnější. Nechceme se tady rozepisovat o kvalitních přikrývkách a povlečení, máme chuť jen upozornit na fakt, že kvalitní příprava je i na poli sexu minimálně polovinou úspěchu. Takže bacha, jeden přešlap proti vyhlášce o sexuální přípravě a na milovaní vašeho života můžete rovnu zapomenout.

1. Nikdy nezapomeňte na návštěvu toalety ještě před akcí.

Není to sice úplně nejromantičtější předehra, ale stále jde o lepší timing než mezi prvním a druhým orgasmem. Co víc, takové chvilkové uvolnění zapříčiněné vyvrcholením může uvolnit víc věcí, než si vůbec dokážete představit a... To asi vysvětlovat nijak podrobně nemusíme, ne?

2. Nepijte v baru jako duha.

O tom, že alkohol pomáhá k získání aktéra na sex nám nemusíte říkat nic. Existuje ale hranice toho, kdy je drink zázračným elixírem lásky a kdy je to elixír na proměnu kohokoliv v neschopné opocené prase. Všeho moc škodí.

3. Nejezte zbytečně těžké jídlo.

Snězte před hodinou v posilovně každé druhé jídlo na poledním menu ve vaší oblíbené hospodě a my vám zaručujeme, že se správným trenérem doběhnete na běžeckém pásu jen k jedinému cíli – pozvracíte se. A ne málo. Tak, a tedˇ si vzpomeňte na to opěvování sexu právě kvůli tomu, že může klidně nahradit návštěvu fitka. Už se vám to spojuje? Tak my vám ještě napovíme... Když se po přežrání vydáte cvičit, bude vám zle. A co se stane, když se po přežrání budete chtít s někým vyspat (a budete u toho mít stejný energetický výdej jako u cvičení)?

4. Nesoustřeďte se příliš mnoho na to, jak vypadáte.

Ty pózy, co jste si nacvičovali podle posledních trendů v pornofilmech, jsou fajn, ale kdo by je chtěl provozovat naživo. Chcete mít oči zavřené? Tak to udělejte. Chcete u toho vřískat jako pavián? Tak to udělejte. Buďte sví a přesně tím buďte prostě k sežrání.