Reklama

5 důvodů, proč je fajn mít vztah na dálku

Že si takový vztah neumíte ani představit?
12079

Vztah na dálku není určitě nijak méně důležitý než ten, který "máte denně". Naopak. Může mít i spoustu výhod. 

Které máme na mysli?

1. Budete si vzácní. Pokud se s partnerem nevídáte denně, budete se na sebe samozřejmě více těšit a chvilky strávené společně pro vás budou víc než cenné.

2. Vaše pravidla. Vaše rutina. Máte možnost naplánovat si svůj čas tak, jak to vyhovuje vám a nikdo vám nebude nic přeorganizovávat. Určíte si své tempo a toho se budete držet. Mít pravidla a řád vás totiž udržuje v rovnováze.

3. Perfektní sex. Sex po několikadenním ( týdenním, měsíčním ) odloučení se naprosto nedá srovnat se sexem, který máte denně nebo kdykoliv, kdy si na něj vzpomente. Potlačováná touha a těšení se jsou dvě ingrdience, které vedou k dokonalému sexu. 

4. Neřešíte maličkosti. Pohozené ponožky, neuzavřená zubní pasta, nevyprázdněný zásobník v kávovaru... Tyhle drobnosti zkrátka přecházíte, protože váš společný čas je příliš vzácný na to, abyste řešili nepodstatné věci.

5. Důvěra. Kdy jindy si prověříte vaši důvěru k druhému než právě ve vztahu na dálku. Přestanete žárlit - protože víte, že byste se užárlila, nebudete ho podezřívat - stejný případ a budete mu muset důvěřovat na 100%. Proč? Protože on vám důvěřuje taky a jen tak může vztah na dálku fungovat a vydržet.

Reklama
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama