5 důvodů, proč se líbat a tulit při sexu na jednu noc

I jednorázové vzplanutí může být plné vášně a citu.
7885

Pod pojmem „sex na jednu noc“ si každý představí asi něco trochu jiného. Někdo ho bude považovat za symbol odsouzeníhodného úletu, někdo si představí bouřlivý sex, který má jen ukojit přirozené touhy, jiní si vybaví až absurdně romantickou pohádku, která se stala na moment skutečností. Ať už si ale každý představuje cokoliv, všichni se shodnou na jednom – pokud si chcete one-night-stand pořádně užít, musí jít city stranou, žádné líbání, mazlení, vyprávění...

A právě v tomhle ohledu jsme dost zásadně proti! I když už se podobné jiskření nebude už nikdy opakovat, i tak je dobré do něj investovat maximum, a užít si ho víc než jen na 100%!

A víte proč?

1. Lidé hledají v posteli blízkost někoho jiného

Sex je přece o sblížení dvou osob a to nejen v oblasti intimních partií. Každý polibek a objetí je proto ideální prostředek k tomu jak se beze slov nabažit pocitu, že máte v životě někoho, kdo vás obejme. I když jen na chvíli.

2. Máte v posteli člověka, ne balení kapesníčků

Pokud jste se od sebeuspokojení přesunuli k sexu s reálnou osobou, bylo by dobré zamyslet se nad tím, že ten druhý nepřišel jen absorbovat podobně jako papírový kapesníček vaše tělesné tekutiny!

3. Každé objetí vám přinese trochu štěstí

Nelžeme! Zkuste to a zjistíte, že pokaždé, když vás někdo obejme, vaše tělo i mysl se rázem uklidní a vy se budete chtít usmát. Hormony neošálíte!

4. Když se nebojíte dotýkat genitálií toho druhého, proč se ho bát obejmout kolem ramen

Někteří jedinci považují při jednorázovém aktu líbání za zapovězené, protože je až příliš intimní. Upřímně? Polibek nám přijde ve srovnání s orálním sexem citově skoro na bodu mrazu. Jen se nad tím zkuste zamyslet.

5. Líbání je dokonalá součást sexu

Postavte si na svoje osobní vnitřní váhy sex bez polibků a sex s polibky! Tak co, máte výherce?