5 konverzačních témat, která by neměla ovládnou vaši postel

I když věříme tomu, že mluvit se má o všem, ložnici při téhle snaze berte jako minové pole. Špatný krok a bum!
9836

Nechceme vás navádět špatným směrem, ba naopak. Důvěřovat druhému na maximum je pro nás stěžejní stejně, jako pro vás. Oddanost druhému je jednoduše základním stavebním kamenem vztahu a podkopávat ho by nás ani nenapadlo. Na druhou stranu pro vás ale máme vzkaz, ne všechno se hodí všude. Stejně jako se vášnivě nepomilujete v restauraci za plného provozu, i když hodně chcete, měly byste zastavit tok svých myšlenek nad několika tématy, když jste v plném provozu v posteli. Ne, jsou věci, pro které platí na těchto posvátných metrech čtverečních jednoduše ticho, klid a mír.

„Můj ex...“

Ať už tu větu budete chtít doříct jakkoliv, bude to zlé. Srovnávání lásce neprospívá a ano, jestli váš současný protějšek rozhodně nemá chuť někoho rozebírat, je to váš ex. No, chybami se člověk učí, že?!

„To se mi nelíbí!“

Ležet bok po boku vedle svého partnera je dost intimní. Možná právě proto jde o tak citlivý moment a tak citlivou atmosféru, kterou může kritika snadno proměnit v peklo. Je jedno jestli se vám nelíbilo neumyté nádobí, poloha, kterou vybral, film, na kterém jste byli v kině, nebo třeba jeho chlupatý hrudník. Mluvte vždycky o tom, co dělat chcete a co se vám líbí a na předponu ne- prostě zapomeňte.

„Vynesl si odpadky?“

Začněte mluvit o tom, co měl udělat (a ano, zase neudělal), a jste v pasti. Postel / sex / láska nemá být o „měl bys“. Vyhoďte si všechny to-do listy z hlavy a užívejte si okamžik teď a tady. Vaše pozornost prostě z ložnice nikdy nesmí odejít.

„Musíme si promluvit.“

Zahájit rozhovor o čemkoliv touto větou, znamená bodnout kudlu mezi žebra. Chcete ho pořádně vydusit? Tohle je správná volba. Hrdlo se mu sevře, bude mu pravděpodobně na zvracení a až vybalíte, že chcete mluvit o tom, kam půjdete zítra na snídani, bude vás nesnášet. Opravdu!

„Náš sexuální život je...“

Domyslete si cokoliv. Ale u každého slova přemýšlejte, proč je tak seriózní. Sex nemá být popisován slovy, které používáte při popisu výsledků v práci. Sex má být plný vášně a série strohých vět a odborných termínů je prostě neprobudí. Intelektuálové prominou, u nich v posteli je to totiž asi trochu jinak.