Reklama

5 sex věcí, o kterých páry nahlas nikdy nepromluví

Láska je prostě plná tajemství!
Reklama
10060

O věcech, které se nahlas neříkají už jsme vám párkrát říkaly. Někdo se jednoho krásného dne rozhodl, co bude a nebude tabu, a řídí se podle něho celý svět. My ale máme pocit, že jestli se po nás chce, abychom samy na sebe pohlížely s respektem a mohly zvyšovat naše sebevědomí, neměly bychom si věci, o kterých se nemluví, plést s těmi, které se nedělají. A tak mluvíme! Otevřeně a o všem. Dneska zrovna o sexu.

No dobře, nemluvíme jen my. Tak trochu za nás mluví i výzkum sex terapeutky Vanesy Martin, která zpovídala americké páry na téma jejich sexuálního života. A dozvěděla se toho možná víc, než sama očekávala.

Víte, že...

… většina dvojic, která si užívá sex už před svatbou, spolu v průběhu svatební noci vůbec nespí?

… ve vztahu je pro sex vyhrazený přesný čas i místo? Jednoduše žádné velké spontánní akce. S plnými diáři a setkáváním se jen občas se i sex stává jen kolonkou ve vašem kalendáři. Má svůj přesný den v týdnu, definovaný začátek a dost často naplánovaný i konec.

… se v sexu stále udržují principy směnného obchodu? Sex koučka Amy Levine například popsala setkání s klientem, který naprosto otevřeně mluvil o postelových dohodách – třeba orální sex za uklizení kuchyně.

… mít partnera neznamená konec masturbace? A nemyslíme přitom jen té u mužů, dámy.

… se většina dvojic srovnává s jinými? Pokud si myslíte, že teprve ve vztahu se oprostíte od nutnosti srovnávat se s konkurencí na randícím trhu, jste na omylu. Právě ve stavu „zadaný/á“ pochopíte, co to je soutěžit o první místo. Stačí aby vám někdo řekl, že si užil vášnivý sex v divočině, a vy už budete přemýšlet, jestli u vás v posteli není nuda. Vsadíme se?

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama