6 problémů zamilovaných dvojic, které ve vedru sdílí jednu postel

Romantika? Asi těžko!
8934

Venku je asi 400 stupňů nad nulou a vy si i přesto, že láska má být žhavá, pomalu začínáte představovat, jak to bude vypadat večer v posteli. Zatímco v zimních měsících se můžete k druhému s klidem přitulit pod peřinou, v létě se z mileneckého přespávání bok po boku stává malý osobní horor. Nevěříte? Máme pár důvodů proč!

1. Zpocený, zpocený, hodně mega hustě zpocený sex. Kdo by proti němu něco měl?! Je sexy, když se při výkonu oba zapotíte a po dosáhnutí vrcholu padnete vyčerpáním jako po 100 kilometrovém běhu. V létě se ale scénář trochu mění a vrchol zpocení je u vás už před začátkem aktu. (A kdo by miloval sex ve sprše?)

2. Lásku vyjadřujete tím, že na sebe nesaháte. I tantrický sex nabádá k dlouhodobému odříkání, které potom pomůže vaší vnitřní sexuální explozi. Berte Slunce jako svého lektora no. 1!

3. Z fanoušky, nebo bez fanoušků? Otevřené okno znamená trochu pozornosti sousedů, okolních domů, obchodů, autobusů a aut. Jdete do toho?

4. Ty polohy... Základem je snížit fyzickou aktivitu na minimum. Jak to ale udělat, když při pohybech tam a zpátky někdo dřít o trochu víc prostě musí? Zkuste kámen-nůžky-papír.

5. Není vedro jako vedro. Sladit v místnosti teplotu, která vyhovuje oběma je nadlidský výkon, zatímco jeden už dosahuje bodu varu, druhý obléká třetí mikinu. Takže bacha!

6. Vodní postel. Obtisky těl, propocené přikrývky... Spalte to všechno a vyrazte na nákup. V Ikee je příjemně vždycky!