6 situací, které budete zažívat, stanete-li se milenkou

Po tom, stát se něčí milenkou, asi žádná z nás nijak extra netouží...
12826

Život ale občas tak nějak zvláštně zamíchá kartama a aniž byste o to jakkoliv usilovala, ocitáte se v roli "té, která není na prvním místě" neboli v roli "té druhé"...

Pokud se rozhodnete na tuhle né úplně fér hru přistoupit, měla byste si být vědoma situací, které se vás budou dříve nebo později týkat.

Které to jsou?

1. Nikdy nebudete na prvním místě. Vždy bude před vámi oficiální partnerka, žena, rodina...

2. Důležité momenty budete trávit sama. Vánoce, narozeniny, výročí... Opravdu jste na tyhle scenáře připravená?

3. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoct, nejspíš to nebude on, kdo vám vše zařídí, zajistí, postará se...

4. Hra na schovávanou. Ano, ze začátku vám to možná bude připadat, jako fajn dobrodružství ale budete s tím v pohodě i po několika měsících, letech...?

5. Neustálé čekání. Na to až zavolá, až napíše, až přijde, až si udělá čas, až...

6. Bude vám utíkat život mezi prsty. Zatímco budete čekat, než se rozhodne odejít od své stávající partnerky ( pokud o tom tedy vůbec uvažuje, nebo kdy uvažoval ), váš život poběží a může se vám stát, že se jednoho dne otočíte a zjistíte, že jste přišla o spoustu šancí potkat někoho, kdo by vás měl na prvním místě a pro koho byste byla tou jedinou na světě.

Stát se něčí milenkou je hodně vysoká a nebezpečná hra. Není nebezpečná ( a nefér ) jen pro všechny, kterých se týká ale především také pro vaše srdce, které účast v téhle hře dříve nebo později zlomí na několik kusů. A jak už jistě víte z let minulých, zlomené srdce se léčí sakra dlouho...