6 tipů, jak mu můžete sdělit bez jediného slova, co pro vás znamená

A jak tím vaše pouto ještě upevníte?
13011

Off for you
Jasně, žijeme v době, kdy se náš nejvěrnější společník jmenuje smartphone. Při společné večeři nejdřív dlouze fotíte jídlo, potom prostě musíte „rychle“ odepsat nejlepší kámošce, protože má čerstvě zlomené srdce, a přitom si možná ani nevšimnete, že třeba i váš protějšek něco trápí a že sedí sám u studené pizzy... Proto se rozhodněte častěji nepoužívat nebo vypínat mobil, protože lásce v reálném životě se nic nevyrovná!

Malá gesta plná lásky
Člověka většinou nejvíc potěší věci, se kterými vlastně ani vůbec nepočítal. A to se týká nejčastěji úplných maličkostí! Když měl den na draka, tak ho obejměte tak pevně, jak jenom dokážete, hned jak vejde do dveří. Na procházce se k němu přitulte, řekněte mu, ať zavře oči, a pak ho vášnivě polibte. A během filmového večera prostě film na chvíli zastavte a vrhněte se na něj...

Volnost
Když jste čerstvě zamilované, nejradši byste s ním strávily každou sekundu. Často přitom ale zapomenete, že v tomto růžovém světě existuje víc než jen vy dva. A to konkrétně váš, ale i jeho vlastní svět. Dejte mu prostor pro jeho koníčky, kariéru i přátele. Dokážete mu tak, že nejste sobecká. Pozitivní efekt: budete se na sebe o to víc těšit a budete si mít o čem povídat!

Dávat a brát
Oukej, tohle je pravda: ženy mají někdy sklon vnucovat svému protějšku svá vlastní přání a představy („Musíme se dívat na tuhle hrůzu? To nedávají nic lepšího?“). Zkuste to vzít za opačný konec: prostě se rozhodněte dělat jenom věci, které baví jeho. Může to být steak s kečupem k večeři, společná návštěva fotbalu anebo společná procházka v teplákách. Stoprocentně se vám revanšuje.

Merci!
Někdy přehlížíme malé věci (např. že kvůli vám přestal koukat na sportovní přenosy). Místo abyste toho chtěly ještě víc, oceňte jeho snažení a naučte se častěji říkat díky.

Buďte přirozené
Na začátku vztahu chcete hlavně působit dokonale. Přitom si ale vůbec nemusíte dělat hlavu s tím, jak vypadáte nenalíčená, že potřebujete na velkou nebo že slintáte ve spánku. Miluje vás takovou, jaká jste, autentická a přirozená. A pokud má něco proti, tak to není ten Pravý!