7 tipů, jak si zlepšit svůj sexuální život na maximum

Začněte si pořádně užívat!
12158

Že nevíte jak? Držte se našich rad.

1. Nemějte sex jen tak s někým. Pokud máte pocit, že je pro zvýšení kvality nutné navýšit i kvantitu, jste na omylu. Přestaňte se zahazovat s partnery, se kterými necítíte žádnou chemii, a soustřeďte se na hledání té správné jiskry. Tohle hledání se totiž opravdu vyplatí.

2. Naučte se nahlas říkat, co se vám líbí a co ne! Ušetříte si tím spoustu energie a nervů, až se vaše drahá polovička bude zase snažit experimentovat s vaší rozkoší!

3. Dopřejte si čas. Podle věděckého výzkumu ženám trvá dosažení orgasmu v průměru 20 minut, mužům to naopak ve srovnání trvá jen asi čtvrtinu času. Nebojte se proto doby, než se vám podaří sladit tempo!

4. Učte se říkat ne! A to všemu, co se vám jednoduše bude protivit. Nedělejte nic, co chce jen váš partner a vy ne.

5. Ale nebojte se říkat také ano... Hlavně všem věcem, které chcete už dlouho vyzkoušet. Kdy jindy, když ne teď?

6. Dosáhněte při každém sexu orgasmu. I kdyby jste se k němu měli dopracovat sami, nehrajte divadlo a jděte i v sexu k jasnému cíli. Protože co by byl sex bez orgasmu?!

7. Přestaňte se cítit špatně kvůli tomu, jestli jste v posteli dobří. Při sexu by se každý měl cítit jednoduše skvěle! Zapomeňte na to, jestli máte někde trochu tuku navíc nebo na to, že nemáte úplně dokonale oholené nohy. Neřešte, jestli tohle děláte správně nebo stejně, jako jeho bývalá. Je to VÁŠ sex. VAŠE pravidla a VÁŠ čas. Tak si ho užijte na maximum a hoďte všechny starosti za hlavu.