Cushioning: Nový randící trend, který už jste dost možná vyzkoušely

Nechceme předvídat, ale...
10237

Trendy a nové tendence najdete jednoduše ve všem. Můžete je hledat v módě, líčení, filmech, cvičení i vztazích. Právě randícím novinkám jsme se rozhodly věnovat dnes. Nevíme totiž, co si o tom celém myslet a tak trochu potřebujeme zjistit od vás, jestli jde opravdu o novinku, která válcuje vztahy, nebo o něco, co je mezi námi už dlouho, jen o tom pro jistotu nikdy nikdo nahlas nemluvil.

„Cushioning“ není ničím složitým k pochopení. Podle Urban Dictionary jde o randící techniku, která obsahuje nejen „hlavního“ oficiálního partnera po vašem boku, ale zároveň i pár vedlejších rozehraných vztahů s několika zájemci. Ne, že byste musela hrát reálně na více frontách, ale minimálně si snažíte připravit živnou půdu pro milostné vzplanutí s někým novým, pokud by aktuální vztah byl u konce. Ze vztahu do vztahu se jde přece jen lépe, když už víte, kdo je na řadě.

I když možná na první pohled nejde o žádný hřích a možná ani o žádnou velkou novinku, jde rozhodně o něco, z čeho bychom měly mít respekt. Právě snaha mít vždy kudy utéct před problémy v současném vztahu a nebojovat za lásku na věky věků může jednoho dne zapříčinit, že toho pravého opustíme dřív, než mu vůbec dáme šanci na lásku nebeskou.