Reklama

Cushioning: Nový randící trend, který už jste dost možná vyzkoušely

Nechceme předvídat, ale...
Reklama
10237

Trendy a nové tendence najdete jednoduše ve všem. Můžete je hledat v módě, líčení, filmech, cvičení i vztazích. Právě randícím novinkám jsme se rozhodly věnovat dnes. Nevíme totiž, co si o tom celém myslet a tak trochu potřebujeme zjistit od vás, jestli jde opravdu o novinku, která válcuje vztahy, nebo o něco, co je mezi námi už dlouho, jen o tom pro jistotu nikdy nikdo nahlas nemluvil.

„Cushioning“ není ničím složitým k pochopení. Podle Urban Dictionary jde o randící techniku, která obsahuje nejen „hlavního“ oficiálního partnera po vašem boku, ale zároveň i pár vedlejších rozehraných vztahů s několika zájemci. Ne, že byste musela hrát reálně na více frontách, ale minimálně si snažíte připravit živnou půdu pro milostné vzplanutí s někým novým, pokud by aktuální vztah byl u konce. Ze vztahu do vztahu se jde přece jen lépe, když už víte, kdo je na řadě.

I když možná na první pohled nejde o žádný hřích a možná ani o žádnou velkou novinku, jde rozhodně o něco, z čeho bychom měly mít respekt. Právě snaha mít vždy kudy utéct před problémy v současném vztahu a nebojovat za lásku na věky věků může jednoho dne zapříčinit, že toho pravého opustíme dřív, než mu vůbec dáme šanci na lásku nebeskou.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama