Francouzák hezky zblízka?! Dokážete dokoukat líbací video až do konce bez zastavení

Dát si s partnerem pusu právě díky takovým videím ztrácí své kouzlo. Nevěříte? Tak se hezky podívejte pravdě do tváře. Nebo třeba klidně do pusy.
9464

Nikdo nikdy neodhalil pravý důvod vzniku polibku. Co si ale budeme povídat, jde už historicky o příjemnou věc, a proč ji tedy neprovozovat. Jasně, příjemné to je, ale ještě předtím, než si to máte šanci uvědomit, je bohužel polibek také dost stresující záležitostí. Rozhoduje totiž o celkem zásadních věcech. V baru rozhoduje o tom, zda se oba aktéři probudí ráno vedle sebe v posteli, nebo o samotě každý sám u sebe doma. Mezi dlouholetými přáteli rozhoduje o tom, jestli z dosud nevinného splynutí duší budou nadále splývat v jedno i jejich těla.

Vzhledem k tomu, že kurzy správného polibku zatím nikdo neprovozuje, stáváme se přirozeně samouky. Čím víc praktických zkušeností tím větší naděje na úspěšné umístění na stupních vítězů. Po letech testování máte pocit, že jste odborníky, a přesně v takový moment potkáte experimentálního umělce, který vás zařadí do projektu, ve kterém svůj polibek ukážete hezky zpříma světu. Postaví před vás skleněnou stěnu, před stěnu kameru a show může začít.

100 People Show Us How They Kiss

Výsledek? Polibek je pravděpodobně na pohled tím nejvíc odporným tělesným aktem, kterého jsme schopni. Nebo máte jiný názor?