Intimity: Vyžeňte nudu a stereotyp z vaší ložnice

Známe to všichni...
11812

Nový vztah. Chemie, která mezi vámi funguje je přímo zdrcující a sex je něco, čeho se absolutně nemůžete nabažit. Ložnice slouží ke všemu, jenom ne ke spánku. Každý jeho pohled, dotek nebo náznak ve vás vyvolává spalující touhu a jediné na co dokážete myslet je to, kdy už spolu zase skončíte v posteli ( nebo kdekoliv jinde ).

Postupem času ale tohle nadšení vyprchává a čas, který sexu věnujete se mění. Ze sexu, který byl na denním pořádku se stane sex, který je 3x týdně, 1x týdně... A často tahle křivka klesá ještě níž. Není to tím, že byste už partnera nemilovali, nebo vás nepřitahoval. Zkrátka jen váš vztah najel do běžných kolejí, řešíte jiné věci než na začátku, pracujete, studujete a vaše touha se dostává do pozadí.

Jak váš vztah znovu okořenit a vrátit sexu nádech prvních nocí? Vyzkoušejte naše tipy.

1. Vypněte. Vypusťte pro jeden večer všechny problémy a trable, které máte. Zahoďte telefony, počítače a věnujte se jeden druhému. Stres a spousta problémů jsou jedním z největších zabijáků intimity.

2. Plánujte. Jestliže se už váš sex neodehrává spontánně, musíte začít plánovat. Zní to hrozně ale není to tak strašné, jak se na první pohled může zdát. Klidně se partnera zeptejte, kdy bude mít volnější večer, připravte něco dobrého ( pozor ale na těžká jídla, po kterých se vám chce všechno, jen ne svádět drahou polovičku ), nalejte si skleničku vína, zapalte svíčky a užívejte si jeden druhého stejně, jako na začátku...

3. Sexy prádýlko. Vezměte vše do svých rukou, pořiďte si nové sexy prádlo, které vyměníte za obligátní tepláky a vytahané tričko, použijte parfém ( ideálně ten, který jste nosila v začátcích vašeho vztahu ) a jednoduše svého drahého sveďte. Uvidíte, že se nenechá dlouho přemlouvat.

4. Změňte prostředí. Odjeďte na prodloužený víkend, ubytujte se v krásném hotelu, nepracujte, užívejte si volných chvil a hlavně jeden druhého. Ideální jsou wellness víkendy, které ke společným hrátkám přímo vybízejí. Nebojte se popustit uzdu vaší fantazie a užívejte si sex jako na začátku. Jste to pořád vy. Ten stejný pár, který se sebe nemohl nabažit a nevydržel ani chvíli bez toho aniž by se vzájemně dotýkal. Stačí se soutředit jen a jen na vás dva.