Proč je skvělé mít vztah na dálku? Známe 5 důvodů

Že si takový vztah neumíte ani představit?
12079

Vztah na dálku není určitě nijak méně důležitý než ten, který "máte denně". Naopak. Může mít i spoustu výhod. 

Které máme na mysli?

1. Budete si vzácní. Pokud se s partnerem nevídáte denně, budete se na sebe samozřejmě více těšit, a chvilky strávené společně pro vás budou víc než cenné.

2. Vaše pravidla. Vaše rutina. Máte možnost naplánovat si svůj čas tak, jak to vyhovuje vám a nikdo vám nebude nic přeorganizovávat. Určíte si své tempo, a toho se budete držet. Mít pravidla a řád vás totiž udržuje v rovnováze.

3. Perfektní sex. Sex po několikadenním ( týdenním, měsíčním ) odloučení se naprosto nedá srovnat se sexem, který máte denně nebo kdykoliv, kdy si na něj vzpomente. Potlačováná touha a těšení se, jsou dvě ingrdience, které vedou k dokonalému sexu. 

4. Neřešíte maličkosti. Pohozené ponožky, neuzavřená zubní pasta, nevyprázdněný zásobník v kávovaru... Tyhle drobnosti zkrátka přecházíte, protože váš společný čas je příliš vzácný na to, abyste řešili nepodstatné věci.

5. Důvěra. Kdy jindy si prověříte vaši důvěru k druhému než právě ve vztahu na dálku. Přestanete žárlit - protože víte, že byste se užárlila, nebudete ho podezřívat - stejný případ, a budete mu muset důvěřovat na 100%. Proč? Protože on vám důvěřuje taky, a jen tak může vztah na dálku fungovat a vydržet.

Přečtěte si také: 7 výhod sexu s mužem, který vás miluje