Sex s ex: 4 důvody, proč se mu vyhnout

Sex s bývalým partnerem, ano nebo ne?
12061

Odpověď by měla být jednoznačná, mnohdy tomu ale tak není. Proč se na postelové hrátky s bývalým partnerem raději vykašlat?

1. Existuje důvod, proč je EX. A ať už byl jakýkoliv, měla byte si za svým rozhodnutím stát  ( nebo on za svým ) a nepodléhat chtíči. Nenechejte se sebou manipulovat.

2. Minulost. Ano, samozřejmě, že když ho uvidíte ( obzvlášť po delší době ), bude vám připadat, že vše se stalo dávno a on byl přece tak fajn.. Ucítíte zase jeho vůni, vzpomenete si, jak jste přesně díky "tomuhle" pohledu podléhala zas a znovu...

Pozor! To, že to tenkrát bylo fajn neznamená, že to tak bude i teď. Tenkrát jste byli partneři. Teď nejste. Logické, ale jsou situace, kdy jde logika stranou a tohle by mohla být jedna z nich. Nenechte se zlákat minulostí, mohlo by vás to později dost bolet.

3. Sex na rozloučenou je nesmysl. Tak tedy naposled a pak sbohem. Vážně? Vážně byste chtěla celou dobu myslet na to, že tohle už nikdy neucítíte, že tenhle orgasmus byl poslední... Netýrejte se víc než je to nutné.

4. Mějte svou hrdost. Spát se svým ex je opravdu nesmysl. Pohádka o tom, že se do sebe znovu zamilujete, uvědomíte si, jak moc jste si chyběli a budete šťastně žít až do smrti je sice hezká ale z 99% to je vždy jen pohádka. Začněte znovu s čistým štítem a dovolte osudu aby vám napsal pohádku novou, lepší a tu, kterou si opravdu zasloužíte.