Zjištěno! Nejšťastnější páry se milují jen 4x do měsíce

Nebo alespoň vědci to tvrdí...
11242

Máte špatné svědomí, pokud si na partnera neuděláte čas více než jednou týdně, nebo v případě, že na sex nemáte náladu? Tak s tím je konec! 

Vědci v Torontu provedli studii, která odhalila velmi zajímavé novinky. Za 23 let posbírali informace od jedenácti tisíc mužů a čtrnácti tisíc žen. A zjistili tak, jaké páry jsou nejspokojenější.

Překvapivě se nejedná o partnery, kteří se oddávají sexu v každé volné chvilce, ani o lidi, jenž se snaží udržet zdraví a klidný vztah pomocí toho, že si naplánují, kdy se budou milovat a přesně to dodržují.

Absolutně nejšťastnější jsou páry, kteří všemu nechávají volný průběhnebojí se svého partnera v posteli mile odmítnout a nepočítají, kolik dnů už jsou bez sexu.

Tito lidé si užívají erotických hrátek v průměru jednou týdně a v případě, že někdo z nich nemá na sex náladu, si nic nevyčítají a raději si počkají na vhodnější okamžik.

Co na to říkáte?

Neopouštějte pohodlí a bezpečí svého domova a jednoduše si objednejte nové vydání JOY do poštovní schránky. Objednávejte zde. Poštovné po celé ČR zdarma!