Reklama

Zjištěno! Nejšťastnější páry se milují jen 4x do měsíce

Nebo alespoň vědci to tvrdí...
Reklama
11242

Máte špatné svědomí, pokud si na partnera neuděláte čas více než jednou týdně, nebo v případě, že na sex nemáte náladu? Tak s tím je konec! 

Vědci v Torontu provedli studii, která odhalila velmi zajímavé novinky. Za 23 let posbírali informace od jedenácti tisíc mužů a čtrnácti tisíc žen. A zjistili tak, jaké páry jsou nejspokojenější.

Překvapivě se nejedná o partnery, kteří se oddávají sexu v každé volné chvilce, ani o lidi, jenž se snaží udržet zdraví a klidný vztah pomocí toho, že si naplánují, kdy se budou milovat a přesně to dodržují.

Absolutně nejšťastnější jsou páry, kteří všemu nechávají volný průběhnebojí se svého partnera v posteli mile odmítnout a nepočítají, kolik dnů už jsou bez sexu.

Tito lidé si užívají erotických hrátek v průměru jednou týdně a v případě, že někdo z nich nemá na sex náladu, si nic nevyčítají a raději si počkají na vhodnější okamžik.

Co na to říkáte?

Neopouštějte pohodlí a bezpečí svého domova a jednoduše si objednejte nové vydání JOY do poštovní schránky. Objednávejte zde. Poštovné po celé ČR zdarma!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama