10 (ne)normálních věcí, které děláme po sexu

Hlídáme si přece soukromí a nemusíme se vykecávat úplně o všem najednou!
10054

Jsou prostě věci, o kterých se veřejně moc nemluví. Nejde o to, že by byly divné a mimo běžné chování většiny, jen se prostě kdysi někdo rozhodl, že se to prostě nehodí... Jenže právě díky tomu, že někdo rozhodl o tom, co je a není divné říkat, vznikají bloky a pocty, že jsme prostě divné. Když se o tom přece nemluví, pravděpodobně se to taky nedělá. Ženy se probouzí vždy dokonale krásné (a žádné masky, krémy, holení, odříkání prostě neexistuje), ženy nechodí na velkou (a u mužů děláme, že je to samozřejmost, kterou přecházíme beze slov), ženy neprdí, rozhodně si nekrkají, dělají práci, která byla kdysi oštítkovaná značkou „pro ženy“.No jo, ale tak to ve skutečnosti přece není a občas je prostě dobré vědět, že v tom všem divném (a zároveň běžném) nejste samy! A nejste! Takže no stress a buďte samy sebou... I v posteli! Hlavně v posteli.

1. Kontrolujeme délku trvání. Jen tak omylem koukneme po akci na telefon a to, že jsme si zapamatovaly i čas začátku, je úplná náhoda.

2. Kontrolujeme kondom. Jasně, že se pravděpodobnost problému blíží nule, ale jistota je jistota!

3. Hydratujeme! Natáhnout se pro připravenou sklenici vody a svlažit tělo po sportovním výkonu století je prostě nutnost.

4. Přesouváte se do suché zóny. Pot nezastavíte a tak se z jedné části postele, kde se přece jen začíná lůžko až podezřele lepit k vašemu tělu přesouváte do zóny sucha. A spojujete příjemné s užitečným, protože – mazlení!

5. Odstraňujete jeho chlupy ze svého těla. Ne že byste na to potřebovaly úklidovou službu, ale stejně jako on občas musí posbírat naše vlasy v koupelně, my musíme odstranit jeho zbytky samy ze sebe.

6. Odpovídáme. Zmeškaný hovor od babičky?! „Promiň babi, já jsem zrovna... Měla poradu v práci...“ Milosrdná lež!

7. Rušíme rezervovanou hodinu v posilovně. Fyzické aktivity bylo dost a přepínat se je krajně nezdravé.

8. Hledáme po bytě podprsenku a spodní prádlo. Samozřejmě stále existuje varianta, že jde o živé tvory, kteří se probouzí na lusknutí prstu po dotyku s podlahou a pak zdrhaj, dokud můžou, ale...

9. Kontrolujeme jestli je tam dole vše ok. No jasně, ne hned, nebudete rušit romantiku, ale v hlavě už nervózně přemýšlíte nad tím, jak dlouho je ještě dobré ležet a kdy už můžete říct: „Musím si odskočit.“

10. Kontrola v zrcadle! Taky si vždycky připadáte tak nějak hot? Lesklá kůže, super postava, sebevědomí až na Marsu...