Reklama

3 nezpochybnitelné důkazy, že jste při sexu jedno tělo a jedna duše

Zkuste nám někdo tvrdit, že erotické pouto není ve vztahu důležité...
Reklama
9576

Podívejme se společně pravdě do očí a jednou pro vždy si přiznejme, že stejně důležité jako budovat ve vztahu důvěru je důležité budovat i harmonickou postelovou atmosféru. Ta se ale nedá zařídit jen tak na lusknutí prstu. Pokud máte pochybnosti o tom, jestli něco takového právě vy a vaše láska mezi sebou máte, připravily jsme pro vás hned tři základní pilíře, na kterých sexuální spokojenost stojí.

Sex totiž vždycky nemusí být jen nekonečnou romantikou jako vystřiženou z hollywoodských trháků a ustát divné zvuky a trapnosti se dá pokaždé jen s tím, komu se můžete odevzdat.

1. Nemáte nepříjemný pocit ve chvílích, kdy jeden druhého (za světla) vidíte nahého. Nejen v posteli.

Pokud spolu jednou za čas skočíte za tmy pod peřinu uspokojit své fyzické choutky je to fajn, jestli je to ale za takových podmínek především proto, že se necítíte komfortně při představě, že jsou vaše těla vystavená na odiv v přímém denním světle, něco není v pořádku. Není ale potřeba hned panikařit. Zkuste po vašem příštím společném vzplanutí ležet bok po boku nazí v posteli, vyzkoušejte společnou sprchu... Sdílet vzájemnou nahotu znamená otevírat se druhému a důvěřovat mu.

2. Jste vzájemně otevření tomu, probírat své sexuální fantazie.

Mluvit nahlas o svých postelových choutkách nebývá u většiny lidí na programu všedního dne. Mluvit o svých skrytých přáních proto budeme jen v případě, že druhému důvěřujeme a ukazujeme mu, kým jsme nejen na povrchu, ale především uvnitř. Upřímně se ale ani tady není potřeba strachovat.. Mnohem důležitější než fantazie plnit, je o nich v tomto případě nahlas diskutovat.

3. Užíváte si erotické hovory před sexem, při sexu i po sexu.

Nebojíte se říct, co v posteli chcete a co naopak ne. Sdílíte dojmy z toho, co je vám příjemné a mělo by se opakovat a co naopak není vůbec nic pro vás. Na světě je ale i mnohem víc erotických témat a pokud vám nedělá problém o nich mluvit v každé fázi sexu, máte vyhráno.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama