Reklama

4 tipy, jak zažít ještě lepší ranní sex

Průměrně dobrá jízda je jedna věc, my máme ale tip na to, jak si ji užít tak trochu víc.
Reklama
9928

Každá máme své zájmy, každá máme něco, co nás baví. A pokud na seznam svých radostí chcete přidat i ranní sex (nebo ho jen posunout na stupních vítězů směrem nahoru) máme pro vás pár tipů, jak na to!

1. Roztáhněte závěsy a pusťte dovnitř čerstvý vzduch.

I když se z postele před ranním užíváním nechce asi nikomu, otevřené okno a světlo, které díky tomu pustíte dovnitř vás probere lépe než jakákoliv předehra (na kterou ráno stejně nemá nikdo moc času).

2. Vezměte do akce hračky.

Zbytečná námaha po ránu vás spíš než nabije energií dokonale vypne. To ale nikdo nechce. Nebojte se proto zapojit do akce i malé pomocníky, díky kterým bez velké námahy dojdete na požadovaný vrchol.

3. Dýchejte pusou.

Asi takhle... Pokud se nechcete zavalit myšlenkami nad páchnoucím dechem, nemytou vagínou a opoceným podpažím, odveďte svou pozornost od pachů a všeho toho podivného hlubokými nádechy a výdechy. Za prvé tím dokonale uvolníte tělo, za druhé díky dýchání pusou zapomenete na to, co by mohl při nádechu nasát nos. (Zápach, například!)

4. Užijte si ve sprše.

Nenechte se polapit živočišnou touhou ještě předtím, než si stihnete říct dobré ráno a spojte příjemné s užitečným. P.S.: Doporučujeme si pořídit protiskluzovou podložku do vany!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama