Reklama

5 důvodů, proč je absolutně OK mít sex na prvním rande

Kolem randění a sexu existuje tolik nepsaných pravidel. Ne všechny je ale nutné doslovně dodržovat.
Reklama
9847

Asi nikdo by nechtěl rozporovat důležitost bezpečného sexu, rande, které byste si měla maximálně užít s někým, kdo se k vám chová slušně, je vychovaný a milý. Nikdo se nebrání tomu, když muž zaplatí útratu, pomůže vám do kabátu... Nikdo nebojuje s tím, že přijít na rande bychom měly přijít včas, i když je zbytečné čekat nervózně 30 minut před srazem za rohem a čekat jen na moment, kdy přijde jako první na místo určení on. No dobře, máte ještě jednu věc, která nám přijde tak nějak zbytečně svazující – na prvním rande žádný sex! A přitom...

… to prostě chcete.

Proč si zakazovat něco,na co máte chuť. Možná se někde dočtete o tom, že jedině když budete dělat drahoty získáte jeho srdce, ale kdo by tomu věřil. Zapomeňte na to, co na vaše touhy řekne on a pořádně přemýšlejte nad tím, jak chcete rande ukončit vy.

… sex může o vaší společné budoucnosti říct víc, než si myslíte.

nebudeme si nic nalhávat, můžete být párem, který je stvořený k tomu aby se už nikdy nerozdělil. Randíte spolu jako divý, jen v posteli si o divokosti můžete nechat jen zdát. Chemie na bodu mrazu a co teď s tím půl rokem, kdy jste se to snažili dát dohromady?! Není čas, ztrácet čas.

… vás dobrodružství na prvním rande opravdu nemůže zlomit.

Pokud se rozhodnete s protějškem vyspat jen proto, že si myslíte, že mu tím uděláte radost zapomeňte na to. Můžete se ale vsadit, že na první schůzce do toho půjdete po hlavě a emoce necháte tak trochu stranou. Bude to živočišné a vy si víc než to, jaký uděláte dojem, budete hlídat, jestli se o vás dobře postaral.

… si můžete hned na začátku vyjasnit, co si od toho, kdo slibuje.

Polemizujete nad tím, jestli s ním chcete zestárnout, nebo si jen užít? Co jiného než intimní sblížení to ve vás může rozseknout.

… se ušetříte toho prvního divného milování.

Nekonečné přípravy (holení / depilace / vůně / úklid / svíčky / večeře / kondomy / antikoncepce / sloní očekávání) zabíjí zážitek. Sex se s nimi najednou promění ve zkoušku dospělosti. Spontánní akce naproti tomu bude 100 % uvolněná, bez zbytečných očekávání a prostě to bude jízda!

 
Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama