Reklama

5 (nevhodných) věcí, které děláme v průběhu sexu, když se nikdo nedívá

A vlastně tak nějak nikdo neví proč...
Reklama
9276

Sex je jedno velké mystérium. Všichni chceme dosáhnout úspěšného konce, jak se k němu ale dostat, vlastně až zas tak nevíme. Existuje nekonečné množství příruček, jak na to, ale stejně se ve výsledku objeví tolik maličkostí, které původně i dokonalý plán můžou nabourat. Tak třeba...

Všechno probíhalo podle představ, ruka už je skoro v rukávu blížíte se společně s láskou vašeho života na vrchol blaha a najednou...

1. Všechny dotyky jdou stranou, na program přichází tvorba culíku. Vlasy jsou zlo a i když je mít rozpuštěné vlasy nekonečně sexy, když se rozhodnout vstoupit do vašich úst při polibku a orálním sexu, nejradši byste si je nechali všechny vypadat.

2. Sliny místo lubrikantu? No jasně, lubrikační gel stojí pár korun a seženete ho skoro všude. Kupovat se nám ale nechce, a tak při jízdě nasucho prostě vsadíme na to, co máme po ruce (po puse). Flus ho tam!

3. Sex je sportovní výkon a jeho vedlejším účinkem je proto pot. Co s ním, když není dobré v průběhu aktu odejít do sprchy? Utřít se hezky do povlečení jako do fitness ručníku. Bakteriím zdar!

4. Píp, blik, vrr! Nejvyšší čas zkontrolovat telefon. Nechcete, víte, že se to nehodí, víte, že se to nedělá, a přesto, třeba při výměně polohy, zaregistrujete malou šanci, a tak rozsvítíte displej. Zmeškané hovory, novinky na FB a pár srdcí na Instagramu vás dokáže dostat do varu.

5. Stopujete! Není to nic záměrného a při pohledu na hodiny ve chvíli, kdy jdete spát, není přece nic špatného, jenže pak se mrknete ještě jednou – hned po tom, co sex na dobrou noc skončí. Tak schválně, jak dlouho? Průměr, nebo nekonečná jízda?  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama