Reklama

5 věcí, které dospělý muž v posteli nikdy neudělá

A dospělost pro nás neznamená jen moment, kdy převzal občanský průkaz.
Reklama
9967

Většina z nás vnímá dospělé lidi jako ty, kteří dosáhli určitého věku. Pokud ale máme mluvit o postelových zkušenostech, s věkem dospělost vážně nesouvisí. Muži mohou mít v peněžence důkaz o plnoletosti klidně stovky let, pokud ale nedospějí tam uvnitř, pravděpodobně se místo pohádkového sexu můžete těšit na malé peklo.

Zažijete jejich vztek.

Mluvit nahlas o sexu považujeme za dobrou cestu k dobrému výsledku. Mluvit, ale neznamená jen se vším souhlasit a chválit, ale sem tak prostě říct i ne. Varianta č. 1: Máte v posteli někoho, kdo to prostě nepochopí, naštve se a ještě má tu drzost zeptat se,co jako máte za problém. Výsledek? Tyhle kusy nebrat. Varianta č. 2: Setkáte se s pochopením a pocitem, že v tom druhém máte oporu. Výsledek? Tyhle kusy rozhodně nezahazovat.

Nechráněný sex? Ví co dělá, ne?!

Jasně, že ví, co dělá, ale ve chvíli, kdy se blíží na vrchol, jeho myšlení vstupuje do mlžného oparu a všechny sliby jsou ztraceny v nenávratnu. No, tak mu to ujelo, ne?! Vaše dítě není jeho starost.

Bude nechutný.

Sprcha jako by v jeho životě neměla místo a to, že ještě 5 minut předtím než vás začal prosit o blow-job seděl na záchodě (a kdo ví, co tam dělal) ho prostě nezajímá. Nejste přece z cukru, ne?

Zazvonil zvonec a ano... Pohádky je konec!

Starost o to, kam až jste na pomyslné cestě na vrchol došla vy, pro něj není zajímavé téma. On na nejvyšší bod doběhl, zapíchl tam vlajku, vyfotil selfie s mraky v pozadí a může v klidu vyrazit zase zpátky na zem. A vy si v půlce cesty dělejte, co chcete.

Tak dík a dobrou.

Po svém výkonu je velmi unavený a my bychom měly pochopit, že nechat ho odpočinout je naše povinnost. No a on by měl pochopit, že s takovou může v klidu přespat někde jinde. Sbohem a šáteček!  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama