5 věcí, které muži na sexu nesnáší

Nic není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá…
10180

Hlasité řeči o tom, jak jsou ženy v otázkách sexu zdrženlivé a muži si naopak užijí úplně všechno s kdekým, možná nejsou tak pravdivé, jak si všechny myslíme. Mužská výkonnost není nekonečná, schopnost dosáhnout vyvrcholení může být vyčerpána. Ono se toho pánům ale může stát mnohem víc. A tak prostě není divu, že je to pro kluky možná v posteli větší stres, než pro nás.

1. Sex neznamená jen jednu erekci.

Začíná to nenápadnými dotyky, hlazením, polibky a kluk je ready do akce. Jenže my si pak musíme odskočit na toaletu, upravit make-up, přistavit sklenici s vodou k posteli a napsat kamarádce, jak jsme hrozně zamilované a po všech těch úhybech a kličkách už jsme i my připravené do akce. No jo, jenže kluk po tom, co si zase v klidu „lehnul“ musí svoje touhy probouzet už podruhé. A všechny víme, že dělat drahoty nám jde klidně stokrát za sebou.

2. Svlékací hrátky.

Nemusíme nic dlouze vysvětlovat. Zatímco nám se svlékáním muži ochotně pomáhají, my v tom pány necháme většinou bez pomoci. No dobře, tričko přes hlavu mu stáhneme ochotně, ale vyzouvat mu boty?!

3. Orgasmus na povel!

Diktujeme si! Pokud si to všechno máme užít, sem tam svým drahým polovičkám rozkazujeme, kdy můžou dojít k vyvrcholení. No a to je jako rozkazovat slunci, v kolik má vycházet. Přírodu nezastavíš a snažit se jí ovládnout silou myšlenek je tak trochu nápad z cesty.

4. Jít se vyčůrat s erekcí na scéně?

Tak to si ani představit nedokážeme. Non sence!

5. Zklamání.

Erotických mýtů po světě běhá opravdu hodně, nejrozšířenější kousek ale asi bude ten, že zklamání v posteli mohou zažívat jen ženy. Neschopnost některým mužů soustředit se i na někoho jiného než na sebe je samozřejmě jedna věc, ale některá neschopnost žen pochopit, že i muži mají své sny a fantazie, to je už zase trochu o něčem jiném.