Reklama

6 důvodů, proč byste měly mít sex se svým partnerem každý den

Tolik plusových bodů v oblasti zdraví i psychické pohody? Jdeme do toho.
Reklama
8933

1. Redukuje stres

Pokud máte před sebou, nebo naopak za sebou dlouhý den, plný nepříjemných povinností stresujících momentů, stačí upustit páru v posteli a všechno bude hned lepší. V průběhu sexu tělo produkuje velké množství endorfinů, dopaminu a oxytocinu, díky kterým dokážete v sobě probudit lehce přirozené štěstí a pocit naprostého uvolnění a klidu.

2. Nejlepší workout

Při pravidelném sexu spálíte dohromady kolem 10 000 kalorií za rok, což se vyrovná stovce uběhnutých kilometrů.

3. Posiluje imunitu

Nikdy nebylo snazší do těla dostat tolik protilátek, které budou účinně bojovat proti chřipce i jinému nachlazení. Čím víc sexu, tím víc protilátek.

4. Snižuje krevní tlak

V případě vysokého krevního tlaku je sex nejlepším lékem. Podle výzkumu na University of Paisley po dlouhodobém výzkumu potvrdili, že diastolický tlak díky sexu klesá na ideální hodnoty.

5. Srovná periodu

Trpíte nepravidelnými termíny menstruace? Příčinou může být právě stres a výkyvy v náladách a víte, co na to pomáhá... Bod č. 1 berte jako zákon.

6. Zlepší spánek

Ať už máte problémy s nespavostí, nebo si prostě jen nepamatujete poslední klidnou noc, začněte okamžitě s nasazením sexuální léčby. Podle všeho se vám díky zlepšené tepové frekvenci prostě bude spát po pár dnech „léčení“ jako na obláčku.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama