6 lží, které muži říkají v posteli ženám

Upřímnost a důvěra jsou základem každého vztahu, milosrdnou lež ale občas odpustit můžeme, ne?
9647

Nebudeme chodit kolem horké kaše, půjdeme rovnou k věci. Jestli existuje místo, kde se ve vztahu zvyšuje procento lživých výpovědí na maximum, jde bez většího rozmýšlení o postel. Právě při sexu máme totiž mnohem větší sklony rozdávat nadměrné lichotky a poklony, takže i když občas mluvíme trochu z cesty, zle to nemyslíme nikdy. Stejně jako my muže občas nadměrně pochválíme za jejich výkon, mají i muži tendenci sklouznout k nadměrným vyznáním a výkřikům do prázdna. Tak schválně, kolik z nich už jste někdy slyšely?

1. „Tak před půl rokem.“ Zeptat se nahlas na testování pohlavního zdraví, končí často dost podobně – dlouhým zamyšlením, chvilkovým tichem a neutrálním sdělením. Půl roku není ani zas tak dávno, ani zas tak nedávno na to aby se situace náhodou nemohla změnit.

2. „S tebou jsem zažil ten nejlepší blow job.“ Jednoduše... Co řeknete na obědě, když chcete přidat a zároveň nechcete působit nenažraně. No pochválíte, co už jste snědly a pak už jen děláte odmítavé drahoty nad tím, že byste měly dostat ještě přidáno.

3. „S kondomem nikdy nedosáhnu vrcholu.“ Kecá. Kecá, kecá, kecá! Každý muž to zvládne. Ano, možná to není úplně stoprocentní zážitek jako bez něj. Ale rozhodně je lepší jedno vyvrcholení v pláštěnce, než pravidelné návštěvy urologa.

4. „Vždycky používám ochranu.“ Ano, pokud trpí psychickou poruchou a strachem z dotyku kůži na kůži, asi bude mít pravdu, ale jinak? C'mon?!

5. „Tak dvakrát v týdnu.“ Ale no tak... Masturbuje minimálně 2x denně!

6. „Nikdy se mi to nestalo.“ Nepostavil se mu, neudělal vás, udělal se moc brzo, usnul, vyklouzl ven, netrefil se na první pokus, nemohl dosáhnout vrcholu, i když vy už jste na něj dosáhla několikrát. Všechno je jednou poprvé, koneckonců známe to, ale postelové fail scénáře se prostě dějí zas a znova. Dějí se a je to normální. Svádět proto cokoliv z toho na to, že je to něco mimořádného, je zbytečné. Ukažte mu, že se nemusí pranýřovat a klidně to můžete přejít beze slov. Prostě pohoda klid. O tom má sex být!

 

Neopouštějte pohodlí a bezpečí svého domova a jednoduše si objednejte nové vydání JOY do poštovní schránky. Objednávejte zde. Poštovné po celé ČR zdarma!